COMPLIANCE OFFICER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Jog / Közigazgatás

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk egy vezető nemzetközi követeléskezelő cégcsoport magyarországi tagja. Hisznek abban, hogy sikereik alapját kollégáiknak köszönhetik, ezért különösen nagy hangsúlyt fektetnek a munkatársak folyamatos fejlesztésére és karriermenedzsmentjükre. Rugalmas, magas szintű és humánus szolgáltatásokat nyújtanak. Csapatban dolgoznak, de tisztelik és támogatják az egyéni ambíciókat is. Igazodva a piaci trendekhez és saját belső igényeikhez, cégük folyamatosan bővül, aminek eredményeként új csapattagot keresnek az alábbi pozíció betöltésére:

Kihívások, melyekkel munkád során találkozni fogsz:

  • Jogszabályoknak és belső szabályzatoknak való megfelelőség biztosításával járó feladatok ellátása, jogszabálykövetés
  • Pénzmosás megelőzési vizsgálatok lefolytatása
  • Compliance kockázatok értékelése
  • Ellenőrzési feladatok ellátása, vizsgálatok teljes koordinálása, jelentések készítése
  • Társosztályok számára állásfoglalások nyújtása
  • A területi vezető munkájának támogatása
  • A Társaság belső folyamatai kapcsán tanácsadás, szabályzatok véleményezése
  • Anyavállalattal történő kapcsolattartás a feladatokkal összefüggésben (angol nyelven)

A pozíció az alábbi feltételekkel tölthető be:

  • Felsőfokú végzettség (jogi, közgazdasági)
  • Követeléskezelési vagy bankszakmai szektorban szerzett minimum 1-2 év tapasztalat megfelelőségi munkakörben
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Jó problémamegoldó képesség, önálló munkavégzésre való képesség
  • Multitasking, rendszer-, folyamat-, és kontroll szemlélet

A kiválasztásnál előny, de nem feltétel:

  • Pénzügyi vállalkozások szabályozó környezetének ismerete
  • Hasonló feladatokban szerzett tapasztalat
  • Információbiztonsági területen szerzett gyakorlat

Amit a pozícióban nyújtanak:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő alapbér
  • Határozatlan idejű, biztos munkaviszony
  • Heti 2 nap home office lehetőség
  • Tréningek, rendszeres szakmai képzések, csapatépítők
  • Cég által támogatott ingyenes sportolási lehetőség (AYCM, Brill sportkártya)
  • Jól felszerelt, modern munkahely

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai anyagod csatolásával!