ALKALMAZÁS TÁMOGATÓ SPECIALISTA

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk egy vezető nemzetközi követeléskezelő cégcsoport magyarországi tagja. Hisznek abban, hogy sikereik alapját kollégáiknak köszönhetik, ezért különösen nagy hangsúlyt fektetnek a munkatársak folyamatos fejlesztésére és karriermenedzsmentjükre. Rugalmas, magas szintű és humánus szolgáltatásokat nyújtanak. Csapatban dolgoznak, de tisztelik és támogatják az egyéni ambíciókat is. Igazodva a piaci trendekhez és saját belső igényeikhez, cégük folyamatosan bővül, aminek eredményeként új csapattagot keresnek az alábbi pozíció betöltésére:

Kihívások, melyekkel munkád során találkozni fogsz:

  • Üzleti alkalmazások incidenskezelési folyamatában való részvétel
  • Alkalmazások élesítése
  • Docker és Kubernetes környezetben való alkalmazás üzemeltetés
  • PL/SQL-ben írt lekérdezések előállítása
  • Napi feladatok végrehajtásának automatizálása
  • Társosztályok munkájának technikai támogatása
  • Hibajegyek kezelése
  • Felügyeleti rendszer riasztásainak kezelése
  • Alkalmazás támogatási csoporton belül tudásmegosztás
  • Belsős oktatások szervezése és azokon való részvétel
  • Fejlesztők, rendszergazdák és mérnök kollégák munkájának támogatása

A pozíció betölthető az alábbi feltételekkel:

  • Legalább 3 év alkalmazás támogatói, üzemeltetői környezetben szerzett tapasztalat
  • PL/SQL alapos ismerete
  • Oracle adatbáziskezelői ismeretek
  • Magabiztos munkavégzés Linux alapú kiszolgálókon
  • Docker vagy Kubernetes környezet üzemeltetésében szerzett jártasság
  • Java alkalmazás szerverek üzemeltetésében szerzett jártasság
  • Középfokú angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt

A kiválasztásnál előny, de nem feltétel:

  • CI folyamatok és eszközök ismerete
  • Tomcat/Wildfly üzemeltetési tapasztalat
  • ITIL Foundation vagy magasabb vizsga megléte
  • DevOps kultúrában szerzett tapasztalat
  • CentOS alapú Linux disztribúciók ismerete
  • Pénzügyi szervezetnél szerzett tapasztalat alkalmazás támogatói munkakörben

Amit a pozícióban nyújtanak:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő alapbér, bejárás támogatás
  • Kihívást jelentő, változatos, önálló munkavégzés
  • Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
  • Egyénre szabott karrierút, oktatási terv
  • Jól felszerelt, modern munkahely (relax szoba)
  • Cég által támogatott ingyenes sportolási lehetőség (AYCM, Brill sportkártya)

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai anyagod csatolásával!

Hasonló pozíciók

Informatika / Telekommunikáció | Budapest

Our partner has embarked on the digital transformation journey – do you want to be part of the adventure? - if so, you may be their new Cloud Application And IOT Security Consultant! Are you ready to join the journey and make a lasting impact? If the answer to our questions is yes, then this is your opportunity. Join our partner NOW! Our partner is a leading global player within the professional technical industry. They want to revolutionize the technical industry with the use of high-end innovative, digital solutions. Our partner, they are determined to play a leading role in providing solutions that contribute to a cleaner, safer world, and improve the quality of life for its people. We are looking for an IT SECURITY CONSULTANT (CLOUD APPLICATION AND IoT) to them. Main responsibilities: Drive global application, cloud and IoT security initiatives, As our Cloud, Application and IoT Security consultant, you will work with stakeholders in IT, R&D and across the business, You will provide the IT function guidance on how best meet the requirements of information security across the (primarily Microsoft-based) cloud ecosystem, cloud and web applications, You will set security requirements so that the in-scope systems and solutions meet the risk appetite of the company, You advise on integration of security-related tasks and improvements and drive them directly or via the respective solution owners.

A hirdetés lejár 26 nap múlva

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő cégnél dolgozni? Régóta dolgozol fejlesztőként, de tanácsadóként is szeretnéd kipróbálni magadat? Akkor ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk szoftverfejlesztéssel, illetve szoftverek bevezetésével foglalkozik hosszú évek óta. Az általuk forgalmazott termékeket több ezer cég használja napi szinten. Olyan cégek, amelyek nemzetközi szinten is ismertek. Szoftverfejlesztési üzletágukban arra törekszenek, hogy egyszerű válaszokat adjanak olyan bonyolult üzleti kihívásokra, mint a jelszókezelés, toborzás-kiválasztás vagy projektmenedzsment. Emellett a csapat hatékonyságát segítő termékek és szolgáltatások fejlesztésén is dolgoznak. Partnerünk jelenleg új munkatársat keres.

A hirdetés lejár 20 nap múlva