IT PROJEKTKOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Pozíciószint: Specialista

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Partnerünk egy több mint 100 éves múltra visszatekintő multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata. Fő tevékenységük a kerámia alapú alkatrészek gyártása az autóipar számára.
IT csapatukba keresünk most az alábbi pozíció betöltésére szakembert:

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A különböző osztályok működésének és adminisztrációs feladatainak megértése
  • idő és költség szempontjából nem hatékony folyamatok feltárása, a papíralapú adminisztráció megszüntetése
  • Költséghatékony és gyors IT megoldások megtalálása
  • A külsős szolgáltatók felkutatása, versenyeztetése és kiválasztása
  • A kiválasztott szolgáltató folyamatos monitorozása
  • A befejezett projektek átadása az érintett társosztályoknak
  • A projekt lezárásakor oktatási anyag készítése és az alkalmazottak betanítása
  • A bevezetett rendszerek folyamatos fejlesztése a beérkező igények, visszajelzések alapján

Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, ha:

  • IT területen szereztél főiskolai vagy egyetemi végzettséget
  • Rendelkezel projektvezetői tapasztalattal
  • Felsőfokú angol nyelvtudásod van
  • Jó kommunikálsz szóban és írásban

Előnyt jelent, ha:

  • A Microsoft Power Automate és SharePoint nem idegen a számodra

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Alapbéren kívüli juttatások – teljesítményalapú bónusz, cafeteria, bejárási támogatás
  • Kihívásokkal teli pozíció
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Stabil, a piacon vezető szerepet betöltő munkáltató

Munkavégzés helye: Dunavarsány és home office lehetőség

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül: