PPC SPECIALISTA

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing / PR / Média

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szívesen dolgoznál egy 100%-ban magyar tulajdonú médiaügynökségnél?

Rendelkezel legalább 3 éves, PPC kampányok tervezésében és lebonyolításában szerzett tapasztalattal?

Magabiztosan mozogsz a Facebook, Instagram, Linkedin, valamint a Google világában?

Emellett nem áll távol tőled az sem, ha közvetlenül kell az ügyfelekkel egyeztetned, kommunikálnod, illetve prezentációkat készítened számukra?

Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, TÉGED keresünk ügyfelünk számára, jelentkezz most a pozícióra!

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Partnerünk egy komplex szolgáltatásokat nyújtó reklám, PR és médiaügynökség. Folyamatosan bővülő PPC csapatukba keresünk legalább 3 éves kampánymenedzseri tapasztalattal rendelkező szakembert az alábbi pozícióra:

Az alábbi feladatok várnak Rád:
  • Médiakampányok előkészítése
  • Facebook és GoogleAds/Adwords kampányok tervezése
  • PPC kampányok tervezése, kivitelezése és felügyelete (Facebook, Instagram, Google, Linkedin, Waze stb.)
  • Teljesítménymérés (Google Analytics és Supermetrics használatával)
  • Kampány teljesítményértékelések, beszámolók, kimutatások, riportok, prezentációk készítése a kampányok eredményeiről és a statisztikákról
  • Az aktuális trendek nyomon követése, azok beépítése a kampányokba
  • Együttműködés az ügynökség más csapataival a kampányokkal kapcsolatban

Te vagy a tökéletes jelölt, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Minimum 3 éves Facebook és Google hirdetési tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Magabiztos kampánymenedzseri képesség
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség
  • Csapatvezetői ambíció és képesség
  • Precizitás, megbízhatóság, lelkiismeretesség

Milyen juttatások járnak a munkádért cserébe?

  • Kiemelkedő alapbér
  • Cafeteria
  • 13. havi bér
  • Home office lehetőség
  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Csapatépítő programok

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, jelentkezz rá magyar nyelvű önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület

Hasonló pozíciók

Marketing / PR / Média | Pest megye

WHO WE ARE: Our partner is the largest recipe sharing community in the world and they believe they can build a better world through encouraging even more people to cook. Today they are helping more than 100 million people each month. Now we are currently looking for a new team member for the following position COMMUNITY MANAGER (Romanian)

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Marketing / PR / Média | Budapest

Szívesen dolgoznál egy magyar tulajdonú reklámügynökségnél? Rendelkezel legalább 4 éves, marketingkommunikációs területen szerzett tapasztalattal? Motivál téged a változatos ügyfélkör és az előrelépési lehetőség? Emellett szívesen részt vennél a kreatív ötletelésben is? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen erre a pozícióra téged keresünk! Mit lehet tudni Megbízónkról? Partnerünk egy 100%-ban magyar tulajdonú, média-, reklám-, és PR ügynökség. Bővülő ügyfélkapcsolati csapatukba keresünk most szakembert az alábbi pozíció betöltésére: SENIOR ACCOUNT MANAGER

A hirdetés lejár 19 nap múlva

Our Partner is known worldwide for making high quality, delicious coffees. We are looking for a specialist for the following position in their expanding team: SHOPPER MARKETING SPECIALIST