IRODAVEZETŐ ASSZISZTENS (RÉSZMUNKAIDŐ)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció / Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola Gimnázium Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Diplomata negyedben, elegáns munkakörnyezetben szeretne dolgozni?
Összetartó kis csapatot keres, ahol munkáját valóban megbecsülik?
Olyan vállalatot keres, ahol nem elvárás a több éves tapasztalat és időt szánnak az új kolléga betanítására?

Akkor ez a lehetőség most Önnek szól, pályázza meg most ezt a pozíciót!

Partnerünk magyar tulajdonban lévő, precíz, megbízható, hazai és nemzetközi projektekben egyaránt jelenlévő tervezői vállalat.

Sokrétű tapasztalataik lehetőséget nyújtanak, hogy teljes körű szerkezettervezési szolgáltatást nyújtsanak ipari, anyagmozgató berendezési és kereskedelmi szektorokban munkát végző partnereik számára.

Bővülés céljából keresik új kollégájukat

pozícióba.
Feladatok:
  • Vezető közvetlen munkáját segítő írásbeli dokumentumok előállítása, szerkesztése,
  • Írásbeli kapcsolattartást szolgáló levelek, egyéb belső szervezeti iratok előkészítése (pl. beszámolók, jegyzőkönyvek, szerződések, jelentések stb.), megszerkesztése,
  • Iratok, egyéb dokumentumok szakszerű kezelése, tárolása,
  • Kapcsolattartás a vezető külső partnereivel, valamint a szervezet belső munkatársaival,
  • Egyéb, a vezetői munkához szükséges asszisztensi, személyi titkári feladatok elvégzése (utazásszervezés, PR, ügyfélkapcsolat stb.),
  • Közösségi média felületek kezelése, weboldal tartalmának frissítése,
  • Irodai munkavégzés során felmerülő feladatok elvégzése.
Elvárások:
  • Min. középfokú végzettség,
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat asszisztensként,
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • Precíz, önálló és alapos munkavégzés,
  • Angol nyelv középfokú ismerete írásban és szóban egyaránt (elsősorban írásban kell használni).
Előnyök:
  • Szem előtt tudja tartani az ügyfelek és kollégák érdekeit,
  • Közösségi média ismerete, az abban rejlő lehetőségek kihasználásának készsége,
  • Kreatív és több dologra is tud figyelni,
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik.
Juttatások, ajánlat:
  • Versenyképes, tapasztalathoz mért bérezés,
  • Részmunkaidős, bejelentett állás,
  • Éves bónusz (céges teljesítés és egyéni teljesítményértékelés figyelembe vételével),
  • Összetartó, családias, kis létszámú csapat,
  • Tapasztalt, szakmailag hozzáértő, támogató kollégák,
  • Nyitott, rugalmas vezetőség,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Stabil munkahely.
Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület

Munkaidő: hétfőtől - péntekig heti 20 órában, megbeszélés alapján

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Adminisztráció / Irodai munka | Budapest

Szívesen lennél tagja egy multinacionális múlttal bíró, magyar tulajdonú vállalkozásnak? Fontos számodra a stabilitás? Érdekel az informatikai- és infokommunikációs piac? Partnerünk olyan ügyfelekkel büszkélkedhet, mint a Paksi Atomerőmű, az MVM csoport, a Magyar Nemzeti Bank, a Magyar Honvédség vagy az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság. Csatlakozz Te is csapatukhoz, az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 1 nap múlva

Most akár PÁLYAKEZDŐKÉNT is jelentkezhetsz, ha úgy érzed a lenti kérdésekre IGEN a válaszod. Szívesen beszélsz emberekkel, különösen ügyfelekkel? Udvarias, kedves, ugyanakkor határozott vagy? Jól együtt tudsz működni a munkatársaiddal, folyamatosan támogatod őket? Jó a szervezőkészséged? Pontosan dolgozol és a rád bízott feladatokat hatékonyan hajtod végre? Van tapasztalatod Word, Excel kezelésben? Akkor ez a TE lehetőséged! Partnercégünk ipari ingatlan-fejlesztéssel foglalkozó, országos lefedettségű társaság. Új irodájukba keresik leendő kollégájukat.

A hirdetés lejár 5 nap múlva

Fontos számodra a precíz munkavégzés? Szeretnél egy fiatalos, családias csapatban dolgozni? Megbízható vagy, határozott és nem riadsz vissza a felelősségvállalástól? Akkor jelentkezz hozzánk! Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk kollégát:

A hirdetés lejár 7 nap múlva