EHS KOORDINÁTOR / EHS SUPERVISOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Munkavédelem / Tűzvédelem

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk Magyarország munka-, tűz – és környezetvédelmi feladatokat ellátó üzletága
keresi új kollégáját, aki szakmai tapasztalatával, határozottságával, angol és magyar nyelven is hozzájárul a cég további sikereihez

pozícióba.
Feladatok:
  • Biztonsági és egészségvédelmi koordinátor szakfeladatainak elvégzése
  • Munkavédelmi oktatások megtartása
  • Részvétel a napi, heti EHS auditokon
  • Kivitelezési helyszín ellenőrzése munkavédelmi szempontból
  • Koordinációs értekezletek levezetése
  • Munkavédelmi dokumentációk készítése
  • Munkabalesetek kivizsgálása, jelentése, jegyzőkönyv készítése
  • A megrendelő vezetésének folyamatos tájékoztatása, jelentések készítése
  • Megrendelőkkel és alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • Egyéb szakmai feladatok
Elvárások:
  • Munkavédelmi végzettség
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Elhivatottság a szakma iránt
  • Konfliktuskezelési képesség
  • Rugalmasság
  • Kreatív gondolkodásmód
  • Utazási hajlandóság
  • B-kategóriás jogosítvány és saját gépjármű
  • Felhasználói szintű felhasználói ismeretek: MS Office, kiemelten MS Excel/Outlook
Előny:
  • Kivitelezési területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Munkavédelmi szakemberi/szakmérnöki végzettség
  • Tűzvédelmi végzettség
Amit kínálnak:
  • Versenyképes fizetés, teljesítmény prémium és túlóra elszámolás
  • Béren kívüli juttatási csomag
  • Szükség esetén utazási költség - gépjármű, munkába járás -  támogatása
  • Céges telefon,
  • Hosszú távú projekt(ek), támogató környezet
  • Dinamikus csapat
Munkavégzés helye:
  • Budapest és Pest megye

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat  a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás / Termelés | Komárom-Esztergom megye

Ha új kihívásokat keres, most lehetősége van váltani! Egy zöldmezős beruházásba még az elején becsatlakozhat, részt vehet a folyamatok kialakításában. Partnerünk Dél -Korea 5. legnagyobb vállalatcsoportja 24 országban van jelen. Tatabányai ipari parkban épülő gyáregysége autóipari beszállító cégként, az elektromos autókhoz akkumulátort gyártó vállalatokat fogja kiszolgálni. EHS SPECIALISTA pozícióba keresik új kollégájukat. Rugalmas vezetőséggel tud együtt dolgozni, akik munkáját megbecsülik, hosszútávon számítanak Önre, s fejlődésére is figyelmet fordítanak.

A hirdetés lejár 26 nap múlva