FOLYAMATIRÁNYÍTÁSI MŰSZERÉSZ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk egy székesfehérvári préselt alumínium kerékgyártással foglalkozó cég.

Vállalatuk egyik meghatározó tagjaként,
folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget kínálva
keresik új kollégájukat

pozícióba
Feladatok:
  • A minimum 1 éves betanulási program és a szükséges tanfolyamok elvégzése után:
  • Elektromos oldalról biztosítod a vállalat területén található gépészeti berendezések üzemvitelét
  • Közreműködsz a tüzelési rendszerek karbantartásában és az üzemzavarok elhárításában (nyomástávadók, hőfoktávadók, hőelemek, mérőkörök, állító (végrehajtó) motorok hibaelhárítása)
  • Kielemzed az üzemzavarok okait és javaslatot teszel azok kiküszöbölésére
  • Folyamatosan ellenőrzöd a gépállapotokat
  • Elkészíted a karbantartásokhoz, javításokhoz kapcsolódó dokumentációkat és jegyzőkönyveket

Elvárások:
  • Középfokú villamos műszaki végzettség az alábbi szakmák valamelyikéből:
  • (villanyszerelő, elektromos gép- és készülékszerelő, villamos berendezés szerelő és üzemeltető, elektronikai technikus, erősáramú elektrotechnikus)
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Számítógépes alapismeretek
  • Az 1 éves betanulási időszakot követően többműszakos munkarend vállalása

Előny:
  • Arcképes gázszerelő igazolvány
  • Villamos eszközök, tüzeléstechnikai eszközök hibaelhárításában szerzett tapasztalat

Juttatások:
  • Stabil, kiszámítható fizetés
  • Átfogó betanulási program (min. 1 év)
  • Vállalati finanszírozású továbbképzések
  • Tervezhető munkabeosztás
  • 13. havi bér
  • Éves teljesítmény prémium
  • Karácsonyi juttatás
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Egészségbiztosítást
  • Ingyenes vállalati buszjáratok
  • Utazási költségtérítés
  • Lakhatási támogatás

Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár

Munkavégzés ideje:
  • Az első évben H-P 6:00 - 14:00-ig (1 műszak)
  • A betanulást követően 3 műszak és hétvégi készenlét vállalása

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Partnerünk a beléptető rendszerek meghatározó piaci szereplője. Átfogó szolgáltatást nyújt a legegyszerűbb beléptető eszközöktől az összetett biztonsági vagy vállalati beléptető- és munkaidő-nyilvántartó rendszerekig. Több évtizede beléptető rendszerek fejlesztésével (szoftver és hardver), gyártásával, forgalmazásával és telepítésével foglalkoznak. Csapatukba keresnek új kollégát az alábbi pozícióba: SZERVIZTECHNIKUS

A hirdetés lejár 23 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Van tapasztalatod lézeres nyomtatók/ fénymásolók szervizelésében? Szerviztechnikus álláslehetőség Miskolc vonzáskörzetében! Partnerünk magyar tulajdonú cég, 1998 óta meghatározó szereplők az irodatechnikai gyártás és értékesítés piacán. Bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozíció betöltésére MISKOLC vonzáskörzetébe: SZERVIZTECHNIKUS

Fizikai munka / Szakmunka | Vas megye

Van tapasztalatod lézeres nyomtatók/ fénymásolók szervizelésében? Szerviztechnikus álláslehetőség SZOMBATHELY vonzáskörzetében! Partnerünk magyar tulajdonú cég, 1998 óta meghatározó szereplők az irodatechnikai gyártás és értékesítés piacán. Bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozíció betöltésére SZOMBATHELY vonzáskörzetébe: SZERVIZTECHNIKUS