PÁLYÁZATÍRÓ/PÉNZÜGYI TANÁCSADÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk a K+F piac szereplőinek nyújt innovációs tanácsadást, valamint ehhez kapcsolódóan jogi és pénzügyi háttér támogatást.

Sikereik eredményeként szeretnék bővíteni csapatukat

pozícióba.
Feladatok:
  • Vállalati hitelkérelmek és vállalkozásfejlesztési pályázatok írása, összeállítása
  • Pénzügyi tervek elkészítése
  • Egyéb gazdasági számítások elkészítése és hozzá kapcsolódó dokumentumok összeállítása (befektetési dokumentum és vagyonértékelés)
  • Ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (Pénzügy/Számvitel/Közgazdaság)
  • Min. 1-3 év szakmai tapasztalat vállalkozásfejlesztési pályázatok írásában (beruházási, K+F, informatikai, vidékfejlesztési pályázatok)
  • Angol nyelvtudás
  • Gyakorlat pénzügyi tervek elkészítésében
  • Alkalmazotti jogviszony vállalása
  • Elemző szemléletmód
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
Előny:
  • Pénzügyi gazdasági számítások gyakorlati ismerete (nettó jelenérték, megtérülés, diszkontálás)
Amit a cég kínál:
  • Intenzív képzés a betanulási időszakban, pártfogó szakmai támogatásával
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Teljes munkaidős alkalmazotti státusz
  • Piacképes fizetés
  • Rugalmas munkaidő
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Kulcsos autó biztosítása az ügyfél látogatásokhoz
Munkavégzés helye:
  • Budapest, V. kerület

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Budapest

Jártas vagy a számlakezelésben? Szeretnél családias környezetben egy támogató csapatban, stabil cégnél elhelyezkedni? Akkor itt a kiváló lehetőség! Partnerünk egy ingatlanüzemeltető cég, aki Budapestre keresi új kollégáját PÉNZÜGYI KOORDINÁTOR pozícióba.

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Pest megye

Megbízónk immár több, mint 40 éve gyárt Ausztriában innovatív nyílászárókat. Mára Közép-Európa egyik piacvezetője az ablakok-ajtók és árnyékolók területén. A saját fejlesztésű ablak- és ajtórendszereknél nagy hangsúlyt kap mind a magas szintű technikai kivitelezés, mind a dizájn. Csapatukba keresünk most új munkatársat JUNIOR KÖNYVELŐ pozícióba.

A hirdetés lejár 14 nap múlva