TERMELÉSI ASSZISZTENS

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye Hajdú-Bihar megye Szabolcs-Szatmár-Bereg megye Debrecen

Munkaterület: Asszisztens / Titkár / Titkárnő

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

A Serioplast Hungary Kft a Serioplast Group magyarországi leányvállalata, mely 2008-ban alakult. Cégünk fő profilja a műanyagflakonok gyártása. Megalakulása óta rendkívül dinamikusan fejlődik, ennek következményeként cégünk az alábbi pozícióba keres új munkatársat:

Műszaki érzékkel rendelkezel, megoldáson gondolkodsz, a folyamatok fejlesztésére törekszel, csapatjátékos vagy, szereted a kihívásokat. Köztünk a helyed!
Feladatok:
  • Termelésjelentés készítése és annak monitorozása
  • Előző napi termelési eredmények elemzése és akciók kidolgozása
  • Termeléshez kapcsolódó dokumentációk kezelése
  • Termelőgépeken a karbantartási tevékenység megszervezése, szükséges alkatrészek     időbeni meglétének biztosítása
  • Napi termelési feladatokban részvétel
  • Aktív részvétel a probléma megoldásokban
  • Aktív együttműködés a társszervezetekkel (Minőség, Technológiai csoport)
  • Folyamatleírások és munkautasítások készítése

Elvárás:
  • Műszaki középfokú végzettség (gépész, villamos,…)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Hatékony probléma megoldó készség
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Célorientált, jó szervező készség
  • Elkötelezettség a folyamatos fejlődés iránt
  • Csapatjáték

Előny:
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvismeret
  • Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat termelés, karbantartás területen
  • LEAN filozófia és eszközök ismerete és alkalmazása (Visual management, 5S, TPM,….)
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Megbízható és fejlődő cég
  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatás
  • Negyedéves bónusz-rendszer
  • Utazási költségtérítés

Munkavégzés helye:
  • Nyírbátor

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra az önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Partnerünk 100%-ban magyar tulajdonú dinamikusan fejlődő, már közel 50 fős cég. Fő profiljuk az egyedi szerelőkészülékek, célgépek, ipari robotcellák teljeskörű kivitelezése. Bővülő csapatukba a következő szakembert keressük: MECHANIKUS GÉPÖSSZESZERELŐ

A hirdetés lejár 29 nap múlva