LOGISZTIKAI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Logisztika / Szállítmányozás

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a cseppfolyós propán és bután gázkeverék valamint a tiszta propán legnagyobb magyarországi kiskereskedelmi forgalmazója.

Az alábbi pozícióba keresnek új munkatársat:

Feladatok:

  • Napi igények szerinti kiszállítás hatékony összeállítása, szervezése, ellenőrzése
  • Fuvarszervezési folyamatok optimalizálása
  • Fuvarszervezéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok
  • Napi szintű kapcsolattartás a gépkocsivezetőkkel és partnereinkkel
  • Reklamációkezelés
  • Riportok készítése

Feltételek:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 3 éves fuvarszervezői tapasztalat
  • MS Office haladó szintű ismerete
  • Kiváló problémamegoldó- és kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód, stressztűrő képesség

Előnyt jelent:

  • ADR/Veszélyesáru területen szerzett tapasztalat
  • Microsoft Dynamics Navision vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos, lendületes csapatmunka modern környezetben
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Home Office lehetőség
  • Vidám és kellemes légkör

Munkavégzés helye:

Budapesti központ (XI. Budafoki út 56.)

Munkaidő, amely a napi 40 perc ebédidőt is tartalmazza:

hétfő-csütörtök 8-17 óráig

péntek 8-15.20 óráig

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, az alábbi gombra kattintva adhatja le jelentkezését, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Logisztika / Szállítmányozás | Veszprém megye

Új kihívást keres a karrierjében? Szívesen részt venne egy nemzetközi szállítmányozási üzletág teljes körű fejlesztésében? Rendelkezik legalább 3 éves szakmai tapasztalattal szállítmányozási, valamint üzletfejlesztési területen? Emellett tárgyalóképes az angol/német nyelvtudása is? Amennyiben minden kérdésre igennel felelt, ne habozzon, jelentkezzen a pozícióra, hiszen pont Önt keressük Megbízó partnerünk számára! Mit lehet tudni Partnerünkről? Megbízónk egy magyar tulajdonban lévő, logisztikai és árufuvarozási szolgáltatást nyújtó vállalat. Csapatuk bővülése céljából keresünk most szakembert az alábbi pozíció betöltésére: OPERATION DIRECTOR

A hirdetés lejár 26 nap múlva
Logisztika / Szállítmányozás | Budapest

Szeretnél egy innovatív, összetartó csapatban dolgozni? Fontos számodra a stabil nemzetközi háttér, ugyanakkor a családias környezet, ahol odafigyelünk rád és megmutathatod magad? Számít neked a fejlődés és tanulás lehetősége? Akkor megtaláltál minket! Kollégánkat keressük NEMZETKÖZI FUVARSZERVEZŐ pozícióba. Csatlakozz hozzánk, ahol... Egy skandináv vállalati kultúrában megkapod a felhatalmazást, hogy cselekedj és döntéseket hozz - a kreatív gondolkodás érték, A hibákat tanulási lehetőségként fogjuk fel, A tehetségedet folyamatosan ápoljuk, A szakmában kiváló embereket adunk melléd, hogy tanulj és egyéni céljaidat is megvalósíthasd.

A hirdetés lejár 4 nap múlva

PÁLYAKEZDŐK FIGYELEM! Ha középszinten beszélsz németül, és szeretnél egy fiatalos, stabil céghez bekerülni, itt a lehetőség. Magyar tulajdonú szállítmányozási cégcsoport keres megbízható munkatársat FUVARSZERVEZŐ pozícióba. Betanítás biztosított! (Dél-Pest és környékén lakók jelentkezését várjuk.)

A hirdetés lejár 3 nap múlva