LEVÉLTÁRI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció / Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Fontos számodra a precíz munkavégzés? Szeretnél egy fiatalos, családias csapatban dolgozni? Megbízható vagy, határozott és nem riadsz vissza a felelősségvállalástól? Akkor jelentkezz hozzánk!

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk kollégát:

Feladatok:

  • Beérkező megkeresésekkel kapcsolatos ügyintézés, a válaszok előkészítése (ezen belül: iktatás, az érintett közokiratok kikeresése, válaszlevél-tervezet megírása, papír alapú és elektronikus hiteles másolatok előkészítése, számlázás, elektronikus postázás)
  • Hivatali kapun keresztül történő ügyintézés
  • Levéltári nyilvántartások naprakész vezetése
  • Iratrendezés, az irattári dobozok rendezése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel és közjegyzőkkel
  • Az átvett levéltári anyagok feldolgozása: számbavétel, hiánypótlás előkészítése

Személyes készségek:

  • Magas fokú monotonitástűrés, terhelhetőség
  • Megbízhatóság és precizitás
  • Készség a csapatmunkára, alkalmazkodó készség

Szakmai elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Adminisztratív területen szerzett egy éves tapasztalat
  • Microsoft Word és Excel erős középszintű ismerete

Előny:

  • Jogi asszisztensi végzettség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Közjegyzői irodában, ügyvédi irodában, bíróságon, végrehajtói irodában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Modern, elegáns, innovatív munkakörnyezet
  • Munkavégzési lehetőség egy fiatalos, családias csapatban
  • Hosszútávú elköteleződési lehetőség
  • Határozatlan munkaszerződés

Munkavégzés helye:

Budapest VIII. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, az alábbi gombra kattintva adhatod le a jelentkezésed, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Adminisztráció / Irodai munka | Budapest

Ügyfelünk nemzetközi tanácsadó cégcsoport tagjaként a hazai vezetési tanácsadási piac meghatározó szereplője. Küldetésük, hogy ügyfeleik teljesítményét tartósan javítsák. Értékrendjük és tanácsadási filozófiájuk a szakértelem, a megbízhatóság és a megrendelői igények tiszteletén alapul. Munkatársaik saját szakterületük legkiválóbb képviselői, akiknek folyamatos fejlődésére ügyfelünk nagy hangsúlyt fektet. Ha olyan innovatív munkahelyet keres, amely kiemelkedő tanulási lehetőséget biztosít, ahol sokféle feladatban kipróbálhatja magát egy összeszokott csapat tagjaként, ÜGYFÉLKAPCSOLATI (CRM) MUNKATÁRS pozícióba.

A hirdetés lejár 17 nap múlva

Osztrák tulajdonú, másodlagos nyersanyag feldolgozással, kereskedelemmel, belföldi- és nemzetközi szállítmányozással, teljes körű hulladékgazdálkodással foglalkozó társaság munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 23 nap múlva