KERESKEDELMI IGAZGATÓ (IT terület)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Partnerünk fő tevékenysége az alkalmazásfejlesztési tevékenységek ellátása. Tevékenységük jelentős részét a megrendelői igényeken alapuló egyedi szoftverfejlesztések teszik ki, de rendelkeznek saját fejlesztésű termékkel is. Fő küldetésük a magas szaktudást igénylő, komplex fejlesztési feladatok minőségi ellátása.

Jelenleg a kereskedelmi részlegük élére keresünk olyan tapasztalattal rendelkező agilis

KERESKEDELMI IGAZGATÓT (IT terület),

akinek célja a vállalat további piaci növekedésének megvalósítása.
Főbb feladatok:
  • Új partnerek, piacok megszerzése, nyitás a vállalati és pénzügyi szféra felé
  • Hatékonyságot növelő intézkedések kidolgozása és bevezetése
  • A meglévő szerződéses állomány kezelése
  • Közbeszerzési projektek felügyelete
  • Tárgyalások teljeskörű lebonyolítása
  • A kereskedelmi csapat (7 fő) munkájának szervezésén/irányításán túl a csapat motiválása, belső kontrollrendszer működtetése, erőforrástervezés, people management
  • Éves üzleti terv kidolgozása és megvalósítása, folyamatos költségkövetés és eredménycentrikus kereskedelmi kontrolling működtetése
  • Versenytársak elemzése, piaci folyamatok nyomon követése
  • Ügyvezető, tulajdonosok felé riportálás
  • Projekt menedzserek szakmai segítése
  • Szoros együttműködés a társaság többi területeivel
Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági és/vagy műszaki végzettség
  • Legalább 10 éves IT kereskedelmi munkatapasztalat
  • Legalább 5 éves vezetői tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angolnyelv-tudás
  • Élő kapcsolatrendszer IT területről
Kompetenciák:
  • Profitorientált gondolkodás, felelősségtudat
  • Gazdálkodó szemlélet, költségérzékenység
  • Lényeglátó és kiváló vezetői képesség
Elöny:
  • Közbeszerzési és központosított közbeszerzési ismeretek
  • Rálátás a marketing, logisztikai és minőségirányítási területekre
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem (alapfizetés + eredmény utáni juttatás)
  • Laptop, telefon
  • Cégautó tárgyalás alapja
  • Bejelentett munkaviszony
  • Profi csapat
  • Stabil pénzügyi háttér
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XI. kerület
Jelentkezéshez küldje el magyar nyelvű, frissített önéletrajzát!