HR GENERALISTA

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: HR / Munkaügy

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretnél egy stabil vállalathoz csatlakozni, ahol a HR teljes folyamatában részt vehetsz?
Önálló és talpraesett személyiség vagy, aki minden helyzetben feltalálja magát?

Partnercégünk Magyarország vezető villamossági anyag kereskedelemmel foglalkozó cége.

Bővülő csapatukba keresik leendő kollegájukat az alábbi pozícióba:

Amennyiben a fenti kérdésekre igen a válaszod, ez a lehetőség most Neked szól!

Feladatok:

  • HR folyamatok működtetése, részvétel új rendszerek kidolgozásában, bevezetésében, fejlesztésében,
  • Munkavállalói adatkezelés, adminisztrációs feladatok ellátása,
  • Kapcsolattartás és együttműködés a bérszámfejtővel,
  • Toborzás, kiválasztási folyamat lebonyolítása,
  • Képzési folyamatok működtetése,
  • Kapcsolattartás a vezetőséggel és a munkavállalókkal.
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség,
  • Min. 4-5 éves tapasztalat HR Generalista munkakörben,
  • Önálló munkavégzés,
  • Kreativitás,
  • Jó kommunikációs képesség,
  • Rendszerszemlélet és logikus gondolkodásmód.

Előnyök:

  • Főiskolai/egyetemi szakirányú végzettség,
  • Kereskedelmi cégnél vagy logisztikai szervezetben szerzett tapasztalat.

Juttatások:

  • Bejelentett 8 órás munkaviszonyt, határozatlan idejű munkaszerződéssel,
  • Hosszú távú, biztos munkahelyet,
  • Változatos munkát,
  • Alapbéren felüli juttatásokat (cafeteriát, aminek összege: bruttó 49.000 Ft/hó, negyedéves -és éves bónuszt),
  • Pontos kifizetést és elszámolást,
  • Szakmai képzési és fejlődési lehetőséget.

Munkavégzés helye: Nagytarcsa, ahová vállalati busz szállítja a dolgozókat.

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 08:00-tól 16:30-ig.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!