LOGISZTIKAI SPECIALISTA

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Baranya megye

Munkaterület: Logisztika / Szállítmányozás

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Gimnázium Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Pécsi telephelyű partnercégünk 1982 óta tevékenykedik az ipari automatizálás különböző területein.

Szolgáltatásaik közé az ipari automatizálás, egyedi villamos berendezések tervezése, egyedi célgépek tervezése és fejlesztése tartozik.

Az alábbi munkakörbe keresik leendő munkatársukat:

Feladatok:
  • Kapcsolattartás beszállítókkal, beszállítói kapcsolatok fejlesztése,
  • Árajánlatok bekérése,
  • Megrendelések lebonyolítása,
  • Szállítási határidők figyelése, követése, rögzítése,
  • Bejövő számlák ellenőrzése,
  • Az operatív beszerzés során felmerülő problémák megoldása,
  • Kapcsolattartás társosztályokkal,
  • Aktív részvétel új beszállítók kiválasztásában és a beszállító értékelésekben,
  • Reklamációkkal kapcsolatos ügyintézés,
  • Kimutatások készítése,
  • Termékportfólió folyamatos fejlesztése.
Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat műszaki területen beszerzőként VAGY logisztikusként,
  • Angol VAGY német nyelvtudás szóban és írásban,
  • Precíz és önálló munkavégzés,
  • Magas szintű MS Office – kiemelten EXCEL - programok ismerete,
  • Műszaki érdeklődés,
  • Kereskedelmi szemlélet,
  • Megbízhatóság, terhelhetőség,
  • Precíz és önálló munkavégzés.

Előny:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
Juttatások:
  • Kiemelt bérezés,
  • Megbízható, stabil vállalati háttér,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Önálló, proaktív munkavégzés,
  • Betanulási időszakot támogató környezet.

Munkavégzés helye: Pécs.

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 08:00-tól 16:30-ig.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Logisztika / Szállítmányozás | Budapest

Pályakezdőként még nem sikerült elhelyezkedned? Ha jó az angol nyelvtudásod és szívesen dolgoznál beszerzőként, akkor Itt a lehetőség! Partnerünk magyar tulajdonú, 27 éve stabilan működő, kötőelemekkel foglalkozó cég, ahol minden egyes munkatárs érdekelt a cég és a saját fejlődésében, a hatékony működésében. Ha munkádat hosszútávon jól, ügyesen, önállóan elvégzed, munkavégzésedet jutalmazzák, előrelépési lehetőséget is biztosítanak. Csavarforgalmazás terén a rozsdamentes és a saválló ipari kötőelemek specialistái várják új kollégájukat IMPORT BESZERZŐ pozícióba. Legyél TE a kiválasztott!

A hirdetés lejár 6 nap múlva

Partnerünk Magyarország egyik piacvezető naperőmű fejlesztő- és kivitelező cége. Az ő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 26 nap múlva

The second largest building materials company in the world, employing 89,000 people in 31 countries - is looking for a new colleague in the following position: JUNIOR PURCHASING COORDINATOR.

A hirdetés lejár 2 nap múlva