SZERVIZTECHNIKUS - LÉZERNYOMTATÓ/FÉNYMÁSOLÓ (MISKOLC)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Van tapasztalatod lézeres nyomtatók/ fénymásolók szervizelésében?
Szerviztechnikus álláslehetőség Miskolc vonzáskörzetében!

Partnerünk magyar tulajdonú cég, 1998 óta meghatározó szereplők az irodatechnikai gyártás és értékesítés piacán.

Bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

SZERVIZTECHNIKUS
LÉZERES NYOMTATÓ/FÉNYMÁSOLÓ
Feladataid közé tartoznak:
  • Lézertechnológiával működő irodai nyomtatók/fénymásolók hardver és szoftver oldali szervizelése
  • Gépek telepítése
  • Hibák elhárítása
Téged keresünk, ha:
  • Lézertechnológiával működő irodai nyomtatók hardver és szoftver oldali szervizelésében szerzett minimum 2 éves tapasztalattal rendelkezel
  • Van "B" kategóriás jogosítványod
  • Műszaki problémák felismerése és felmérése nem okoz gondot
  • Önálló munkavégzésre alkalmasnak tartod magad
Előnnyel indulsz, ha:
  • Angol nyelvtudás birtokában állsz
  • Volt tapasztalatod a Xerox/ Kyocera/ Ricoh/ HP/ Canon/ Brother nyomtatógépek szervizelésében

Amit a Partnerünk kínál:

  • Céges autó munkavégzéshez és magánhasználatra is
  • Rugalmas munkaidő
  • Céges mobiltelefon és laptop
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (szerszámok)
Munkavégzés helye: Miskolc és környéke (60-80 km-es körzet)

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz szakmai önéletrajzzal rendszerünkön keresztül.

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Partnerünk a beléptető rendszerek meghatározó piaci szereplője. Átfogó szolgáltatást nyújt a legegyszerűbb beléptető eszközöktől az összetett biztonsági vagy vállalati beléptető- és munkaidő-nyilvántartó rendszerekig. Több évtizede beléptető rendszerek fejlesztésével (szoftver és hardver), gyártásával, forgalmazásával és telepítésével foglalkoznak. Csapatukba keresnek új kollégát az alábbi pozícióba: SZERVIZTECHNIKUS

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Vas megye

Van tapasztalatod lézeres nyomtatók/ fénymásolók szervizelésében? Szerviztechnikus álláslehetőség SZOMBATHELY vonzáskörzetében! Partnerünk magyar tulajdonú cég, 1998 óta meghatározó szereplők az irodatechnikai gyártás és értékesítés piacán. Bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozíció betöltésére SZOMBATHELY vonzáskörzetébe: SZERVIZTECHNIKUS

A hirdetés lejár 8 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Budapest

Partnerünk a Begavill-2003 Kft. Családias, támogató légkörű cégük közel 20 éve épületvillamossággal foglalkozik, stabilan működik és dinamikusan fejlődik, emiatt folyamatosan bővítik a dolgozóink létszámát. Projektjeikhez keresünk Budapesten élő, tapasztalt, önállóan dolgozni tudó, VILLANYSZERELŐKET.

A hirdetés lejár 18 nap múlva