TEST AUTOMATION ENGINEER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola Gimnázium Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Ügyfelünk egy komplex mérnöki szolgáltatásokat nyújtó skandináv vállalat.

Fő tevékenységük a szoftverfejlesztés, az információtervezés és az információmenedzsment. 120 fős budapesti csapatuk, a cég 2001-es megalakulása óta a világ legnagyobb K+F vállalatainak vált megbízható partnerévé. A vállalat a 11 országban működő, több mint 3 300 főt foglalkoztató vállalatcsoport tagja.

Szoftverfejlesztőik a legújabb technológiák segítségével támogatják a partnereiknél folyó K+F munkát. Dinamikus, fiatal műszaki csapattal dolgoznak, NAGYSZERŰ KÖRNYEZETBEN „NEM MINDENNAPI” MUNKAKÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT. A feladatok nem egyhangúak, folyamatosan ÉLVONALBELI technológiákkal dolgoznak, világpiacon vezető partnerekkel, külföldi kollégákkal kooperálva.

A fejlesztések az utóbbi években folyamatosak, ezért a mérnöki csapat bővülése sem áll meg az év folyamán,

kollégákat keresünk számukra.
Feladatok:
  • Új funkciók megtervezése, megvalósítása,
  • Specifikációk végrehajtása,
  • Meglévő kód felülvizsgálata az új coding guide-nak megfelelően,
  • Nem használt funkciók azonosítása,
  • Új kód elkészítése a nem használt funkciók elhagyásával,
  • Unit tesztek írása,
  • Hibajavítások.
Elvárások:
  • Min. középfokú informatikai végzettség,
  • Min. 2 éves szoftver tesztelői munkatapasztalat (automatizált tesztek írása),
  • Linux magabiztos felhasználói szintű ismerete,
  • Valamelyik script nyelv magabiztos használata (Perl, Bash, Shell),
  • Ansible ismeret,
  • Jenkins ismeret,
  • Alapszintű Java tudás, programozói tapasztalat,
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete,
  • Analitikus gondolkodásmód,
  • Tesztelői szemlélet.
Előnyök:
  • ISTQB tanfolyam.
Juttatások, ajánlat:
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • Skandináv munkakultúra (családbarát, emberközpontú),
  • Élvonalbeli fejlesztési technológiák és projektekben való részvétel.
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika / Telekommunikáció | Budapest

Ügyfelünk osztrák telekommunikációs és IT startup cég, amely 2013 - ban alakult. Ausztriában egyik brandjükkel a 4. helyet foglalják el a mobilszolgáltatók piacán. A kiváló szolgáltatás következtében naponta több száz új felhasználóval bővül ügyfélkörük, ezért a színvonal fenntartása és emelése érdekében most bővíteni szeretnék magyarországi Fejlesztési és Operációs Központjukat egy új ALKALMAZÁS ÜZEMELTETŐ kollégával.

A hirdetés lejár 28 nap múlva

Szeretnél 4G, 5G K+F területen dolgozni a legfrissebb technológiákat használva C++-ban fejlesztve? Szeretnél valódi R&D feladatban részt venni fejlesztőként? Részt venni nagyszabású nemzetközi projekteken? Ha ezekre a kérdésekre határozott igennel válaszoltál, akkor ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk komplex mérnöki szolgáltatásokat nyújtó skandináv vállalat, fejlesztéseik az utóbbi években folyamatosak, ezért a mérnöki csapat C++ tapasztalattal rendelkező fejlesztő kollégát keres SENIOR C++ FEJLESZTŐ pozícióba. Fő tevékenységük a szoftverfejlesztés, az információtervezés és az információmenedzsment. Alkalmazott technológiák: C++, Linux környezet, Agile, DevOps. Cloud technológiák: Kubernetes, Docker

A hirdetés lejár 14 nap múlva