DIVÍZIÓVEZETŐ ( Kromatográfiás analitikai műszerek )

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

A Kromat Kft., mint az Agilent Technologies, Inc. és számos, szakterülethez kapcsolódó cég hivatalos magyarországi képviselője, kiváló minőségű kémiai analitikai, Life Sciences, patológiai, valamint vákuumtechnológia területeken alkalmazott készülékeket, termékeket forgalmaz, és biztosítja ezek magas színvonalú támogatását a vevőszolgálat, a szerviz és az oktatás területén.

Számukra keresünk új kollégát a következő munkakörbe:

Kromatográfiás analitikai műszer

DIVÍZIÓVEZETŐ
Főbb feladatok:
  • 3 – 4 fős értékesítői és back office csapat operatív irányítása – minden, ami ebbe tartozik pl. motiválás, értékelés, egyéni tervek kialakítása, visszajelzések, stb.
  • A divízió árbevételi tervének teljesítése
  • Aktív piaci értékesítői munka – kb. az idejének 70-80-%-át ezzel kell töltenie
  • A divízió árbevételének növelése, az ehhez szükséges irányok és feltételek tervezése, meghatározása – piac monitoringja
  • Riportolás, a szükséges adminisztráció elvégzése
  • Együttműködés a cég menedzsmentjével és az külföldi szervezeteivel
Elvárások:
  • Felsőfokú – lehetőleg szakirányú – végzettség
  • Értékesítő tapasztalat
  • Előny lehet a leadership tapasztalat
  • Stratégia szemlélet nem árt
  • Piac ismerete, kapcsolatok, ismeretség
  • Jogosítvány, jó kommunikációs képesség, rugalmasság, utazás szeretete (belföldön), számítástechnika ismeretes, prezentációs képesség stb.
Előny:
  • Vegyészmérnök végzettség
Amit kínálunk:
  • Versenyképes bér
  • Jutalék (forgalomhoz, árbevételhez ill. profithoz kötve) – összege: nincs felső határ
  • Céges autó, telefon, egyéb informatikai eszközök, stb.
  • Hosszútávú munkalehetőség egy piacvezető vállalatnál
  • A legmagasabb színvonalra és szakértelemre törekvő cégkultúra és csapat
  • Céges programok, rendezvények
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XI. kerület
Amennyiben szimpatikus a lehetőség, jelentkezzen frissített önéletrajza csatolásával!

Hasonló pozíciók

Gyártás / Termelés | Hajdú-Bihar megye

Parterünk egy ipari karbantartó, tisztító és fertőtlenítőszerek fejlesztésére, előállítására, forgalmazására és raktározására szakosodott magyar tulajdonú vállalat. 2006-os alapításuk óta folyamatosan, dinamikusan fejlődnek, növelve termékpalettájukat és piaci részesedésüket egyaránt. Munkatársi csapatuk bővítésének következő lépéseként VEGYÉSZ/VEGYÉSZMÉRNÖK kollégát keresnek.

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Gyártás / Termelés | Nógrád megye

Az amerikai tulajdonosi hátterű megbízónk, mely világviszonylatban vezető szerepet tölt be az irodai gépek, másolók, nyomtatók, valamint csomag, jegy és bankjegykezelő berendezésekhez szükséges gumiipari termékek; valamint a megújuló energiaforrások hőtároló rendszereinek szigetelésének gyártásában, az alábbi pozícióba keres munkatársat: POLIMER TECHNOLÓGIAI FOLYAMATMÉRNÖK (Vegyészmérnök, Vegyész, Anyagmérnök)

A hirdetés lejár 6 nap múlva