BACK OFFICE MUNKATÁRS - NÉMET NYELV

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Német Kommunikációs/Társalgási szint

 Szeretnél sokszínű háttértámogató munkát végezni?

Szeretnéd napi szinten használni német nyelvtudásod?

Amennyiben a válaszod IGEN, várjuk jelentkezésed!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Partnercégünk több, mint 15 éve foglalkozik online kereskedelemmel egész Európa területén. Termékeiket Európa legnagyobb online piacterein, illetve saját webáruházukban kínálják megrendelésre.

Csapat bővítése szempontjából keresik új kollégájukat az alábbi pozícióba:

BACK OFFICE MUNKATÁRSNÉMET NYELV

Főbb feladatok:
  • Termékleírások német nyelvre fordítása, weboldalakon való elhelyezése,
  • Termékek online felületeken történő hirdetése,
  • Kreatív szövegek írása,
  • Megrendeléssel kapcsolatos feladatok ellátása,
  • Partnerekkel való kapcsolattartás telefonon keresztül és írásban.
Elvárások:
  • Érettségi és/vagy kereskedelmi végzettség,
  • Német nyelv magabiztos társalgási szintű ismerete (elsősorban írásban kell használni - feltétele a pozíció betöltésének),
  • MS Office ismeretek.

Előny:

  • Angol nyelvtudás.

Amit kínál a cég:

  • Piacképes bérezés (alapfizetés + cafeteria),
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Szakmai fejlődés,
  • Nyelvtanulás, továbbképzés támogatása,
  • Segítőkész csapat.
Munkavégzés helyeBudapest, 6. kerület.

Munkaidő: Hétfőtől péntekig kötetlen munkarend.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar és német nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva.

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Budapest

Partnercégünk szakemberei több mint 20 éves tapasztalattal és széles kapcsolati hálóval rendelkeznek a reklámgyártás és a vizuális kommunikáció területén – legyen szó nyomtatásról, display vagy „signage” gyártásról, vagy akár egy új márka megalkotásáról a tervezéstől a kivitelezésig. Az ő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 28 nap múlva