PÁLYÁZATÍRÓ MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos Home office

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk az egész országot lefedő, kis- és középvállalati ügyfélkörrel rendelkező vállalkozás, akik pályázatírásra, pályázati tanácsadásra és projektmenedzsmentre szakosodtak.

Folyamatosan bővülő csapatukba keresik az új munkatársukat

pozícióba.
Feladatok:
  • Árajánlatok, szükséges adatok bekérése és ellenőrzése pályázati követelményeknek megfelelően
  • Szöveges bemutatók összeállítása
  • Pályázatok kitöltő-rendszerben történő rögzítése
  • Elbírálási folyamat nyomon követése
  • Felmerülő hiánypótlások kezelése
  • Ügyfelekkel és közreműködő szervezetekkel való kapcsolattartás
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Min. 3-5 éves tapasztalat pályázatírási területen (kiemelten GINOP/VEKOP pályázatok)
  • MS Office eszközök magabiztos ismerete
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
Előnyt jelentene:
  • Angol nyelvtudás
  • Pénzügyi/ jogi végzettség
Amit kínálnak:
  • Változatos és sokszínű munka
  • Eredményeidért és teljesítményedért cserébe egyre több megbízást kaphatsz
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Távmunka lehetőség rugalmas munkaidővel
  • Alvállalkozói jogviszony
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Pest megye

Partnerünk a K+F piac szereplőinek nyújt innovációs tanácsadást, valamint ehhez kapcsolódóan jogi és pénzügyi háttér támogatást. Sikereik eredményeként szeretnék bővíteni csapatukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Budapest

Partnerünk irodai műszaki megoldásokat szállít ügyfeleinek: informatika, irodatechnika, belső kialakítás-felújítás és üzemeltetés-karbantartás területeken. Bővülő csapatába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 27 nap múlva