PROJEKTMENEDZSER (ÉPÍTŐMÉRNÖK- KÁRMENTESÍTÉS ÉS HULLADÉKGAZDÁLKODÁS)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest Országos

Munkaterület: Építőipar / Ingatlan

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk évtizedek óta kínál széleskörű megoldásokat a kármentesítés és hulladékgazdálkodás területén.
Környezetvédelmi beruházások lebonyolításával foglalkozó csapatuk élére keresünk most szakembert az alábbi pozícióra:

PROJEKTMENEDZSER (ÉPÍTŐMÉRNÖK)

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A projektek kivitelezési feladatának tejes körű megtervezése és megvalósítása
  • Teljes körű szakmai és pénzügyi dokumentációk készítése
  • Folyamatos kapcsolattartás az alvállalkozókkal
  • Az építésvezetők munkájának irányítása, ellenőrzése
  • Beszámolók, riportok készítése a vezetőség felé

Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, ha:

  • Építőmérnöki végzettséggel rendelkezel
  • 3-10 év tapasztalattal rendelkezel mély-vagy vízépítési területen
  • Foglalkoztál már hulladékgazdálkodással vagy kármentesítéssel
  • Van projektmenedzseri tapasztalatod (ha csak 2-3 éve, az is preferálható)
  • Kiváló szervező és prezentációs képességgel rendelkezel
  • B kategóriás jogosítványod van

Előnyt jelent, ha:

  • Rendelkezel Felelős Műszaki Vezetői jogosultsággal

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Hosszútávú munkalehetőség és szakmai fejlődés
  • Teljesítményalapú bónusz
  • Céges autó (privát használatra is)
  • Rugalmas munkaidő
  • Jól felszerelt, modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül: