MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Tapasztalt a minőségbiztosítás terén, és  új kihívásokat keres? Egy zöld mezős beruházásban megtalálhatja!

Partnerünk Dél -Korea 5. legnagyobb vállalatcsoportja 24 országban van jelen.  Tatabányai ipari parkban épülő gyáregysége, autóipari beszállító cégként az elektromos autókhoz akkumulátort gyártó vállalatokat fogja kiszolgálni.

Rugalmas vezetőséggel tud együtt dolgozni, akik munkáját megbecsülik, hosszútávon számítanak Önre, s fejlődésére is figyelmet fordítanak.

 pozícióba várják új kollégájukat.

Tőkeerős cég, ide érdemes váltani!

A munkakör célja: Minőségbiztosítási osztály működésének támogatása és aktív részvétel a folyamatok fejlesztésében. Vevői és beszállítói reklamációk kezelése, a folyamatos termelés támogatása.
Feladatok:

  • Vevői reklamációk kivizsgálása, döntés előkészítés, dokumentálás, beleértve a vevői portálokat,
  • A beszerzési osztály támogatása alapanyag reklamációk esetén,
  • A minőségellenőrző berendezések és mérési előírások felügyelete,
  • A nevezett eszközök beüzemelésével és módosításával kapcsolatos munkák támogatása,
  • A késztermék és félkésztermék minőségellenőrzésének felügyelete,
  • Minőségbiztosításhoz kapcsolódó oktatási anyagok készítése és oktatása,
  • IATF és ISO minősítés megszerzéséhez, fenntartásához és megújításához kapcsolódó feladatok,
  • Fogyóeszközök rendelése,
  • Minőségügyi riportok készítése,
  • A vállalat célkitűzéseinek megvalósításához szükséges releváns feladatok kivitelezése,
  • A vállalati irányítási rendszerek (minőségügyi és környezetvédelmi, munkavédelmi, ISO szabványok, stb.) előírásainak betartása,
  • Projektekben való részvétel.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség (preferáltan műszaki) VAGY folyamatban lévő tanulmányok MŰSZAKI területen,
  • Min. 2-4 éves tapasztalat minőségbiztosítási területen multinacionális műszaki termékeket gyártó vállalatnál,
  • Magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek – MS Office ismeret és   gördülékeny  használat (Word, Excel, Power Point),
  • Középfokú angol nyelvtudás,
  • Jó szervező- és elemzőképesség,
  • Változó prioritások adaptálásnak képessége, több feladat azonos időben történő végzése,
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolattartó képesség (szóban és írásban),
  • Megbízhatóság, proaktivitás,
  • Magas szintű etikusság és diszkréció.

Előnyök:
  • Alumíniumipari és/vagy autóipari beszállítónál szerzett tapasztalat.
Juttatások:

  • Versenyképes, tapasztalathoz mért bérezés,
  • Cafetéria,
  • Bejárási támogatás,
  • Mobiltelefon (magánhasználatra is), laptop,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Továbbképzések,
  • Családias hangulat,
  • Induló beruházás, így a  rendszerek kialakításakor a cég számít a véleményedre, tapasztalatodra,
  • Változatos feladatok,
  • Tőkeerős cég,
  • Modern irodai környezet.
Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Komárom- Esztergom megye, Tatabányai Ipari park (Környe).
  • Munkaidő: Hétfőtől- péntekig napi 8 óra,  08.00- 16.30 óra.
  • Zöldmezős beruházás.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!