PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a projektfejlesztéstől, a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen át egészen az energiatermelésig terjed. A Társaság fotovoltaikus naperőművekből álló portfóliója a fejlesztés alatt álló erőművekkel együtt meghaladja a 100 MWp névleges kapacitást, mellyel az egyik piaci vezető szereplő a napelemes kiserőművek piacán.

Pénzügyi csapatukba keresnek kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A pénzügyi igazgató munkájának támogatása
  • Naperőmű projektek finanszírozásának szervezésében való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás finanszírozó bankokkal
  • Cash flow tervezésben való aktív részvétel
  • Cash flow modellek készítése
  • Cégcsoport eszközértékesítéseiben való aktív részvétel
  • Kiemelt partnerekkel történő pénzügyi egyeztetés
  • Pénzügyi riportok készítése
  • Operatív pénzügyi feladatokban való aktív részvétel

Követelmények:

  • Pénzügy/számvitel szakirányon szerzett egyetemi/főiskolai végzettség
  • Angol nyelv aktív, tárgyalási szintű ismerete
  • Aktív, felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Terhelhetőség
  • Precizitás
  • Megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés
  • MS Office ismeretek
Juttatások:
  • Tapasztalatnak megfelelő bérezés
  • Nemzetközi és stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • Jó munkahelyi környezet
  • Mobiltelefon
  • Laptop

Munkavégzés helye: Budapest, 1. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, az alábbi gombra kattintva adhatja le jelentkezését, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Pest megye

Partnerünk a K+F piac szereplőinek nyújt innovációs tanácsadást, valamint ehhez kapcsolódóan jogi és pénzügyi háttér támogatást. Sikereik eredményeként szeretnék bővíteni csapatukat PÁLYÁZATÍRÓ/PÉNZÜGYI TANÁCSADÓ pozícióba.

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Szeged

Kontroller munkát keresel és szeretnéd élvezni egy erős, stabil és nemzetközileg is meghatározó cég nyújtotta előnyöket, de úgy érzed, hogy a nagy, multi vállalatok személytelen, merev légköre nem illik hozzád? Jelentkezz, mert partnerünk szegedi munkavégzéssel kontrolling feladatok ellátására keres munkatársat:

A hirdetés lejár 7 nap múlva