EHS SPECIALISTA

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ha új kihívásokat keres, most lehetősége van váltani!
Egy zöldmezős beruházásba még az elején becsatlakozhat, részt vehet a folyamatok kialakításában.

Partnerünk Dél -Korea 5. legnagyobb vállalatcsoportja 24 országban van jelen.
Tatabányai ipari parkban épülő gyáregysége autóipari beszállító cégként, az elektromos autókhoz akkumulátort gyártó vállalatokat fogja kiszolgálni.

pozícióba keresik új kollégájukat.

Rugalmas vezetőséggel tud együtt dolgozni, akik munkáját megbecsülik, hosszútávon számítanak Önre, s fejlődésére is figyelmet fordítanak.

Feladatok:

  • Részvétel az EHS folyamatok kialakításában,
  • EHS tudatosság és kultúra kialakítása,
  • Bejárások szervezése és végrehajtása,
  • Részvétel az eltérések, észrevételek és balesetek kivizsgálásában,
  • Oktatások szervezése, megtartása,
  • Mérések és felülvizsgálatok koordinálása,
  • Gépek felülvizsgálata, üzembe helyezése,
  • Kockázatértékelés elkészítése, veszélyek azonosítása,
  • Adatok összegyűjtése, nyilvántartások naprakész vezetése,
  • Vegyi anyag management támogatása,
  • Hulladékkezelés koordinálása,
  • Bevallások elkészítése,
  • Tűzvédelmi folyamatok támogatása.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség VAGY folyamatban lévő főiskolai vagy egyetemi tanulmányok,
  • Munkavédelmi szakképesítés,
  • 3-5 éves tapasztalat multinacionális műszaki termékeket gyártó vállalatnál EHS területen,
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás.

Előny:

  • Környezetmérnök végzettség,
  • Vegyi anyagos környezetben szerzett tapasztalat,
  • Munkavédelmi felsőfokú képesítés,
  • Tűzvédelmi előadó végzettség és egyéb kapcsolódó végzettségek megléte,
  • EHS irányítási rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat.

Juttatások:

  • Versenyképes, tapasztalathoz mért bérezés,
  • Cafetéria,
  • Bejárási támogatás,
  • Mobiltelefon (magánhasználatra is), Laptop,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Továbbképzések,
  • Családias hangulat,
  • Induló beruházás, így a  rendszerek kialakításakor a cég számít a véleményedre, tapasztalatodra,
  • Változatos feladatok,
  • Tőkeerős cég,
  • Modern irodai környezet.

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Komárom- Esztergom megye, Tatabányai Ipari park (Környe).
  • Munkaidő:Hétfőtől- péntekig napi 8 óra,  08.00- 16.30 óra.
  • Zöldmezős beruházás.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki / Műszaki területek | Heves megye

Partnerünk, a 100 százalékban magyar tulajdonú vállalat zöldmezős beruházásával hosszútávú munkalehetőséget biztosít munkatársainak az élelmiszer-, gyógyszer- és vegyipar részére előállítandó különböző típusú keményítő, alkohol és takarmány termékek egyedülálló és világszínvonalú technológiával történő gyártásával. Dinamikusan fejlődő szakértő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba: IRÁNYÍTÁSTECNIKAI ÉS AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Mérnöki / Műszaki területek | Budapest

One of Hungary's leading importer and dealer of construction equipment is seeking a professional for the SERVICE SUPPORT SPECIALIST position.

A hirdetés lejár 1 nap múlva