ÜZLETFEJLESZTÉSI MENEDZSER (HR területre)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye Országos

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ha már van munkaerőkölcsönzésben, Hr területen szerzett tapasztalatod , jól ismered a piacot és szeretnéd kiprobálni magad az értékesítésben akkor ez a TE lehetőséged!

HR szolgáltató cég részére

ÜZLETFEJLESZTÉSI MENEDZSER
pozícióba keresünk munkatársat.
Feladataid lesznek:
  • Munkaerő - kölcsönző cég új HR projektjeinek felépítése
  • Sales stratégia kialakítása, új ügyfelek szerzése
  • Potenciális leendő ügyfelek személyes látogatása országosan
  • Tárgyalások, megbeszélések szervezése és lebonyolítása
  • Ajánlatok adása és utókövetése, ártárgyalások, szerződések lebonyolítása
  • Ügyfélkapcsolatok fejlesztése, fenntartása
  • Kölcsönzési- Közvetítési projektek teljes körű kezelése
  • Ügyfelek látogatása, kapcsolattartás a dolgozói állománnyal
  • Kölcsönzött munkavállalókkal kapcsolatos HR feladatok ellátása

Téged várunk, ha:
  • Van tapasztalatod HR területen üzletfejlesztésben, partnerek személyes látogatásában
  • Rendelkezel kapcsolati hálóval
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal

Előny:
  • Munkaerő kölcsönzésben szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk neked:
  • Kiemelkedő bérezés
  • Rugalmas munkavégzés, nagy önállóság
  • Home office
  • Telefon
  • Céges autó korlátlan használatra

Munkavégzés helye:
  • Országos, heti két alkalom a hegyeshalmi irodában

Jelentkezni frissített, magyar nyelvű önéletrajzzal lehet!

Hasonló pozíciók

HR / Munkaügy | Budapest

A Beck & Partners Kft. egy több mint 15 éve működő, magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő cég. Nem specalizálódtunk, vállalunk fizikai munkaerő toborzástól elkezdve, felsővezető keresésekig szinte minden területen toborzást. Ügyfélportfóliónk hasonlóképp színes és országos szintre terjed ki. Ha ez még nem lenne elég sokrétű, adunk karrier-tanácsadást, saját toborzó szoftvert fejlesztünk és online szakmai tréningeket is szervezünk. Saját csapatunkat folyamatosan bővítjük, jelenleg SENIOR RECRUITER pozícióba keresünk új kollégát.

A hirdetés lejár 29 nap múlva

A Beck and Partners Kft. a magyar munkaerő-közvetítői piac egyik jelentős szereplője. Most saját csapatunkba keresünk Junior toborzás-kiválasztás munkatárs pozícióba jelentkezőt. Ez a lehetőség most egyedi módon RENDEZVÉNYSZERVEZŐ szakmából jövő jelölteknek szól! A feladat komplex, ügyfeleinkkel való szakmai pozíció egyeztetéstől kezdve, interjúk lebonyolításán át, egészen a komplex kiválasztási folyamat megismeréséig terjed. Miért is szól lehetőségünk rendezvényszervezőknek? Mert a feladat komplex, szolgáltatásaink és ügyfélkörünk sokszínűek. Könnyen meg kell tudni találni a közös hangot mindenkivel és nagy a pörgés, a piac – főleg most- folyton változik. Pont emiatt rugalmas gondolkodásmódra és gyors helyzetfelismerésre van szükség. Úgy véljük az, aki képes rendezvényeket menedzselni, ebben a pozícióban minden jó szakmai képességét tudja majd kamatoztatni. Ha korábban rendezvényszervezéssel foglalkoztál, de most szeretnél kipróbálni egy új területet akkor jelentkezz.

A Beck and Partners Kft. a magyar munkaerő-közvetítői piac egyik jelentős szereplője. Most saját csapatunkba keresünk Junior toborzás-kiválasztás munkatárs pozícióba jelentkezőt. Ez a lehetőség most egyedi módon ÜGYFÉLSZOLGÁLAT/PANASZKEZELÉSI területen dolgozó szakembereknek szól! A feladat komplex, ügyfeleinkkel való szakmai pozíció egyeztetéstől kezdve, interjúk lebonyolításán át, egészen a komplex kiválasztási folyamat megismeréséig terjed. Miért is szól lehetőségünk ezen területeken dolgozóknak? Mert a feladat komplex, szolgáltatásaink és ügyfélkörünk sokszínűek. Könnyen meg kell tudni találni a közös hangot mindenkivel és nagy a pörgés, a piac – főleg most- folyton változik. Pont emiatt rugalmas gondolkodásmódra és gyors helyzetfelismerésre van szükség. Úgy véljük az, aki képes professzionálisan ügyfeleket kezelni, ebben a pozícióban minden jó szakmai képességét tudja majd kamatoztatni. Ha vonz a toborzás világa és most szeretnél kipróbálni egy új területet akkor jelentkezz.