FŐKÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Tárgyalási szint

Több éves tapasztalattal rendelkezik teljes körű könyvelésben?
Kiválóan tud folyamatokat kialakítani?
Szeretne végre főkönyvelőként bizonyítani?

Akkor itt a remek lehetőség, pályázza meg most ezt a lehetőséget!

Partnerünk a világ egyik vezető műszaki szolgáltatásokat nyújtó szervezete, amely több, mint 60 országban van jelen.

Most magyarországi leányvállalata keres

FŐKÖNYVELŐ

munkatársat, azonnali kezdéssel!
Feladatok:
  • A számviteli és adózási folyamatok szervezése és irányítása, valamint a nyilvántartások naprakész, jogszabályi követelményeknek megfelelő koordinálása,
  • A pénzügyi és számviteli csoport munkájának irányítása, a csapattagok szakmai fejlesztése, támogatása és a munkájuk ellenőrzése,
  • Együttműködés a Gazdasági Igazgatóval a számvitelt/adózást érintő kimagasló fontosságú szakmai feladatok (pl.: döntéselőkészítő, vagy IFRS alapú riportok) ellátásában,
  • Analitikák és főkönyv egyezőségének biztosítása,
  • A havi és éves beszámolók, bevallások elkészítése,
  • Az éves könyvvizsgálat koordinálása,
  • Éves, negyedéves és havi zárási feladatok elvégzése és ellenőrzése,
  • Jelentések, riportok, kimutatások és statisztikák készítése;
  • Futó projektek pénzügyi támogatása,
  • Külső szervezetekkel, hatóságokkal, könyvvizsgálóval való kapcsolattartás, képviselet, valamint részvétel és képviselet a hatósági ellenőrzéseken,
  • Kapcsolattartás és együttműködés a regionális pénzügyi SSC csoporttal és a regionális pénzügyi vezetéssel,
  • Tanácsadás a társterületek számára,
  • Pénzügyi és számviteli folyamatok fejlesztésében történő aktív részvétel,
  • Törvényeknek és belső szabályzatoknak megfelelő folyamatok biztosítása,
  • Közreműködés belső szabályzatok elkészítésében, aktualizálásában.
Elvárások:
  • Egyetemi vagy Főiskolai közgazdasági végzettség,
  • Mérlegképes könyvelői végzettség és regisztráció megléte,
  • Legalább 5 éves teljes körű könyvelésben szerzett tapasztalat,
  • IFRS ismeretek,
  • Adó- és számviteli jogszabályok naprakész, magas szintű ismerete,
  • Valamely vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • Folyékony üzleti angol kommunikáció írásban és szóban egyaránt.
Előnyök:
  • Kontrolling területen és/vagy a TIC (Testing, Inspection, Certification) szektorban szerzett tapasztalat,
  • IFRS mérlegképes könyvelői és/vagy adótanácsadó végzettség,
  • Nemzetközi kapcsolatok teremtésében és kezelésében való jártasság,
  • Német nyelvtudás.
Juttatások, ajánlat:
  • Szakmai tapasztalatnak megfelelő bérezési struktúra,
  • Biztos, nemzetközi háttér,
  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség.
Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület
Munkaidő: hétfőtől - péntekig napi 8,5 óra (törzsidő: 9.00 -15.00)

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Pest megye

Ügyfelünk egy Európa szerte ismert és elismert vetőmag, -és mezőgazdasági ellátó cégcsoport része Magyarországon. A kiszervezett könyvelés felügyeletére, a pénzügyi folyamatok figyelemmel kísérésére keresünk pénzügyi végzettséggel és angol nyelvtudással rendelkező szakembert az alábbi pozícióra: KÖNYVELÉSI SUPERVISOR

A hirdetés lejár 18 nap múlva
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Budapest

Partnerünk egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a projektfejlesztéstől, a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen át egészen az energiatermelésig terjed. A Társaság fotovoltaikus naperőművekből álló portfóliója a fejlesztés alatt álló erőművekkel együtt meghaladja a 100 MWp névleges kapacitást, mellyel az egyik piaci vezető szereplő a napelemes kiserőművek piacán. Pénzügyi csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére: MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ (JUNIOR ÉS SENIOR POZÍCIÓKBA)

A hirdetés lejár 24 nap múlva
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Csongrád megye

Megbízónk amerikai tulajdonban lévő multinacionális vállalat, akik szénhidrogén-kutatás és -termelés szolgáltatásainak nyújtásával foglalkozik. A kelet-közép-európai régióban különösen nagy horderejű tapasztalattal rendelkeznek szeizmikus felmérések és fúrási projektek végrehajtásában. Szegedi irodájukba keresik új kollégájukat az alábbi munkakörbe: SENIOR KÖNYVELŐ