PROJEKT ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pályakezdő / Gyakornok

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk komplex beruházás és projektmenedzsment tevékenységük töretlen fejlődésének köszönhetően stabil lábakon áll.

Az Európai Unió által finanszírozott beruházások menedzsmentjével foglalkozó, dinamikusan fejlődő cégcsoport állást hirdet

munkakörben.

Várjuk végzős hallgatók, valamint végzett jogászok/ közgazdászok jelentkezését teljes munkaidős állás betöltésére!

Feladatok:

  • projekt menedzseri feladatok támogatása, adminisztrálása
  • projektek pályázati elszámolásának előkészítése
  • EU- s Operatív és/vagy nemzeti támogatási programokból finanszírozott projektek, beruházások kifizetési kérelmének kidolgozása
  • közép- és nagyberuházások pénzügyi, üzleti tervezése
  • hivatali kapcsolattartás
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel, tervezőkkel, költségvetés készítőkkel és a beruházás résztvevőivel
  • hivatali ellenőrzésekre való felkészülés, azokon való részvétel
  • a beruházások kapcsán felmerülő határidők nyomon követése
  • a beruházások/ projektek költségvetésének elemzése
  • pályázatok/ beruházások elszámolásban, kidolgozásában való közreműködés
  • megvalósult beruházások nyomon követése, monitoringja.

Elvárások:

  • jogi/gazdasági/pénzügyi végzettség, de legalább 4 elvégzett év az adott karon
  • jó kommunikációs készség (szóbeli és írásbeli egyaránt)
  • Microsoft Word és Excel magas szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • képesség önálló, valamint csapatban történő munkavégzésre
  • precizitás

Előnyt jelent:

  • EU pályázati rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés, teljesítmény alapján egyéb juttatások
  • szakmai fejlődési lehetőség, nagyberuházások folyamatainak megismerésén keresztül
  • fiatalos csapat, rugalmas munkaidő, modern munkafeltételek

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, az alábbi gombra kattintva adhatja le jelentkezését, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Jog / Közigazgatás | Budapest

Partnerünk polgári jogi területen működő, ügyvédi irodába 2021. áprilisától keres munkájára igényes és megbízható munkatársat ÜGYVÉDJELÖLT pozícióba. Célja a leendő munkatársával hosszabb távú és stabil együttműködés kialakítása annak érdekében, hogy az ügyvédi iroda hatékony és szakszerű jogi hátteret biztosítson, és segítséget nyújtson a társasági-, gazdasági-, ingatlan- öröklési jog és a munkajog területén mind a magánszemély, mind pedig a céges ügyfelek számára.

A hirdetés lejár 19 nap múlva