IRÁNYÍTÁSTECHNIKAI ÉS AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Heves megye

Munkaterület: Mérnöki / Műszaki területek

Pozíciószint: Specialista

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk, a 100 százalékban magyar tulajdonú vállalat zöldmezős beruházásával hosszútávú munkalehetőséget biztosít munkatársainak az élelmiszer-, gyógyszer- és vegyipar részére előállítandó különböző típusú keményítő, alkohol és takarmány termékek egyedülálló és világszínvonalú technológiával történő gyártásával. Dinamikusan fejlődő szakértő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A teljes vállalati folyamatirányítási rendszer (DCS) működőképességének biztosítása a terepi eszközöktől a rendszerek PLC-s eszközein keresztül a folyamatirányító DCS számítógépekig
  • Az üzemben az irányítástechnikai, automatizálási, a DCS rendszerrel kapcsolatos szakfeladatok ellátása
  • Technológiai folyamatok, gépek berendezések működőképességének biztosítása (irányítástechnikai, automatizálási szempontból)
  • DCS rendszerhez kapcsolódó, irányítástechnikai, műszerezési hibaelhárítás és megelőző karbantartási feladatok kialakítása, végrehajtása és fejlesztése
  • Aktív közreműködés a vállalatirányítási rendszer munkaköréhez kapcsolódó moduljainak használatában, működtetésében
  • Aktív közreműködés az irányítástechnikai, folyamatirányítási fejlesztésekben, módosításokban
  • Folyamatos kapcsolattartás társterületekkel, gépkezelőkkel, műszakvezetőkkel (elsősorban gépészeti, villamos karbantartás, termelés, energia üzemek), illetve a műszerezés, irányítástechnikai gyártó és kivitelező cégek szakembereivel
  • A szakterületéhez tartozó műszerek, irányítástechnikai elemek tartalék készleteinek biztosítása
  • A műszerezéssel, irányítástechnikával kapcsolatos dokumentáció készítése, biztosítása
  • A szakterületével kapcsolatos képzéseken aktív részvétel, ill. a megszerzett ismeretek átadása, oktatása a villamos, irányítástechnikai szakemberek (villanyszerelők, műszerészek, technikusok) számára

Követelmények:

  • Felsőfokú automatizálási, folyamatirányítási végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Igény arra, hogy folyamatosan fejleszd tudásod a műszerezés, irányítástechnika területen alkalmazott eszközök minél jobb megismerése, használata, hibaelhárítása érdekében
  • Haladó számítástechnikai ismeretek, kiemelten MS Office
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Eredmény orientált, lendületes személyiség
  • Előny: Projekt managementben szerzett tapasztalat, SAP ismeret

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú továbbképzések, kompetenciaalapú tréningek), karrierlehetőség
  • Dinamikusan fejlődő, modern vállalati környezet világszínvonalú, Magyarországon egyedülálló technológiával
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiemelt bejárási hozzájárulás
  • Privát egészségbiztositás finanszírozása
  • Cafeteria (SZÉP kártya)
  • Letelepedési támogatás

Munkavégzés helye: Visonta (Heves megye)

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

Hasonló pozíciók

Mérnöki / Műszaki területek | Heves megye

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Mérnöki / Műszaki területek | Fejér megye

Mérnökként mindig az egyedi mérnöki megoldásokat keresi? Olyan helyet keres, ahol a szakmai fejlődés és a változatosság biztosított? Szeretné végigkísérni az egyedi gépek létrejöttét a tervezés fázisától egészen a beüzemelésig? Ha ezekre a kérdésekre IGENNEL válaszolt, akkor most ez a lehetőség Önnek szól! Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön. Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba: PLC PROGRAMOZÓ (EGYEDI GÉPGYÁRTÁS TERÜLETÉN). Ideális pályázónk, olyan villamos-vagy mechatronikai mérnök, aki rendelkezik már min. 2 éves tapasztalattal PLC programozásban, és szeretné tudását tovább fejleszteni egyedi gépgyártási területen.

A hirdetés lejár 19 nap múlva