IRÁNYÍTÁSTECHNIKAI ÉS AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Heves megye

Munkaterület: Mérnöki / Műszaki területek

Pozíciószint: Specialista

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk, a 100 százalékban magyar tulajdonú vállalat zöldmezős beruházásával hosszútávú munkalehetőséget biztosít munkatársainak az élelmiszer-, gyógyszer- és vegyipar részére előállítandó különböző típusú keményítő, alkohol és takarmány termékek egyedülálló és világszínvonalú technológiával történő gyártásával. Dinamikusan fejlődő szakértő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

IRÁNYÍTÁSTECNIKAI ÉS AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A teljes vállalati folyamatirányítási rendszer (DCS) működőképességének biztosítása a terepi eszközöktől a rendszerek PLC-s eszközein keresztül a folyamatirányító DCS számítógépekig
  • Az üzemben az irányítástechnikai, automatizálási, a DCS rendszerrel kapcsolatos szakfeladatok ellátása
  • Technológiai folyamatok, gépek berendezések működőképességének biztosítása (irányítástechnikai, automatizálási szempontból)
  • DCS rendszerhez kapcsolódó, irányítástechnikai, műszerezési hibaelhárítás és megelőző karbantartási feladatok kialakítása, végrehajtása és fejlesztése
  • Aktív közreműködés a vállalatirányítási rendszer munkaköréhez kapcsolódó moduljainak használatában, működtetésében
  • Aktív közreműködés az irányítástechnikai, folyamatirányítási fejlesztésekben, módosításokban
  • Folyamatos kapcsolattartás társterületekkel, gépkezelőkkel, műszakvezetőkkel (elsősorban gépészeti, villamos karbantartás, termelés, energia üzemek), illetve a műszerezés, irányítástechnikai gyártó és kivitelező cégek szakembereivel
  • A szakterületéhez tartozó műszerek, irányítástechnikai elemek tartalék készleteinek biztosítása
  • A műszerezéssel, irányítástechnikával kapcsolatos dokumentáció készítése, biztosítása
  • A szakterületével kapcsolatos képzéseken aktív részvétel, ill. a megszerzett ismeretek átadása, oktatása a villamos, irányítástechnikai szakemberek (villanyszerelők, műszerészek, technikusok) számára

Követelmények:

  • Felsőfokú automatizálási, folyamatirányítási végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Igény arra, hogy folyamatosan fejleszd tudásod a műszerezés, irányítástechnika területen alkalmazott eszközök minél jobb megismerése, használata, hibaelhárítása érdekében
  • Haladó számítástechnikai ismeretek, kiemelten MS Office
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Eredmény orientált, lendületes személyiség
  • Előny: Projekt managementben szerzett tapasztalat, SAP ismeret

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú továbbképzések, kompetenciaalapú tréningek), karrierlehetőség
  • Dinamikusan fejlődő, modern vállalati környezet világszínvonalú, Magyarországon egyedülálló technológiával
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiemelt bejárási hozzájárulás
  • Privát egészségbiztositás finanszírozása
  • Cafeteria (SZÉP kártya)
  • Letelepedési támogatás

Munkavégzés helye: Visonta (Heves megye)

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

Hasonló pozíciók

Gyártás / Termelés | Komárom-Esztergom megye

Ha új kihívásokat keres, most lehetősége van váltani! Egy zöldmezős beruházásba még az elején becsatlakozhat, részt vehet a folyamatok kialakításában. Partnerünk Dél -Korea 5. legnagyobb vállalatcsoportja 24 országban van jelen. Tatabányai ipari parkban épülő gyáregysége autóipari beszállító cégként, az elektromos autókhoz akkumulátort gyártó vállalatokat fogja kiszolgálni. EHS SPECIALISTA pozícióba keresik új kollégájukat. Rugalmas vezetőséggel tud együtt dolgozni, akik munkáját megbecsülik, hosszútávon számítanak Önre, s fejlődésére is figyelmet fordítanak.

A hirdetés lejár 30 nap múlva
Mérnöki / Műszaki területek | Budapest

One of Hungary's leading importer and dealer of construction equipment is seeking a professional for the SERVICE SUPPORT SPECIALIST position.

A hirdetés lejár 2 nap múlva