SZERVIZTECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a beléptető rendszerek meghatározó piaci szereplője. Átfogó szolgáltatást nyújt a legegyszerűbb beléptető eszközöktől az összetett biztonsági vagy vállalati beléptető- és munkaidő-nyilvántartó rendszerekig. Több évtizede beléptető rendszerek fejlesztésével (szoftver és hardver), gyártásával, forgalmazásával és telepítésével foglalkoznak.

Csapatukba keresnek új kollégát az alábbi pozícióba:

Felelősségi köreid:
  • Ügyfelek folyamatos tájékoztatása és a velük való kapcsolattartás
  • Partnerek és telepítők felé terméktámogatás nyújtása
  • Hibabejelentések fogadása és rögzítése
  • Helyszíni hibaelhárítás, karbantartás
  • Karbantartások ütemezése, nyomon követése
  • Szoftverfrissítések előkészítése, végrehajtása, verziók dokumentálása
  • Szoftverek és rendszerműködés felhasználói tesztelése
  • Új rendszerek konfigurálása, finomhangolása
  • Hibajegyek kezelése
  • Dokumentációk készítése
  • Felhasználók oktatása
Várjuk jelentkezésedet, ha:
  • Van legalább 1 éves szakmai tapasztalatod
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • Elmondhatod magadról, hogy jó kommunikációs készséggel bírsz írásban és szóban
  • Jó problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • Szeretsz egyaránt önállóan és csapatban is munkát végezni

Előnyt jelenthet a számodra, ha:
  • Gyengeáramú vagy vagyonvédelmi rendszerek telepítésében szereztél már tapasztalatot
  • Vannak elektronikai alapismereteid
  • Munkaállomás és szerver operációs rendszerek adminisztrátori és felhasználói ismereteivel bírsz
  • Ismersz valamilyen összetett szoftverrendszert
  • Rendelkezel angol nyelvtudással
Amit ajánlunk:
  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Támogató, barátságos cégkultúra, jó hangulatú csapat
  • Több évtizedes, stabil hátterű, folyamatosan fejlődő hazai vállalkozás biztos háttere
  • Profi környezet, hosszú távú kapcsolat

Munkavégzés helye: Jellemzően Budapest és Pest megye, de akár országos munkavégzés is! Telephely: Budapest, 16. kerület

Ha a pozíció felkeltette érdeklődésedet, jelentkezz magyar nyelvű önéletrajz csatolásával a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Mérnöki / Műszaki területek | Budapest

SENIOR SZAKEMBEREK SZÁMÁRA KIVÁLÓ SZAKMAI LEHETŐSÉG! Ha szeretne új kultúrákat megismerni! Ha szeretne egy szakmailag képzett villamosmérnök csapathoz csatlakozni! Ha imád szerelni és problémákat megoldani! Ha él-hal a gáz és diesel motorokért! Akkor ez a lehetőség MOST ÖNNEK SZÓL! Ügyfelünk egy európai multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata, mely vállalat az erőművi és hajózási piacon meghatározó szerepet tölt be. 2013-ban, nettó árbevételük 4,7 milliárd euró, mintegy 18.700 alkalmazottal. A vállalat közel 200 helyszínen 70 országban működik szerte a világban. Hazánkban folyamatosan bővülő szervizes csapatukba keresünk kizárólag villamossági területen szerzett végzettséggel, társalgási szintű angol nyelvtudással és szakmai gyakorlattal rendelkező új szakembert az alábbi pozícióba: VILLAMOS SZERVIZMÉRNÖK Versenyképes bérezés, valamint a kiküldetések után járó bérpótlékok, európai kultúra és nagyszerű csapat várja az új szakembert!

A hirdetés lejár 23 nap múlva
Mérnöki / Műszaki területek | Országos

Tapasztalt erősáramú villamosmérnök vagy, aki az évek során elmélyített szakmai tudását most szívesen kamatoztatná egy speciális és izgalmas területen itthon és a környező országokban is? Ügyfelünk egy európai multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata, mely az erőművi és hajózási piacon tölt be meghatározó szerepet. A vállalat 70 országban, közel 200 helyszínen van jelen világszerte. Jó hírünk van, mert most a hazánkban folyamatosan bővülő nagyszerű szervizes csapatukba keresnek senior szakembert az alábbi pozícióba: SENIOR VILLAMOS SZERVIZMÉRNÖK

A hirdetés lejár 21 nap múlva