SENIOR ACCOUNT MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing / PR / Média

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Szívesen dolgoznál egy magyar tulajdonú reklámügynökségnél? Rendelkezel legalább 4 éves, marketingkommunikációs területen szerzett tapasztalattal? Motivál téged a változatos ügyfélkör és az előrelépési lehetőség? Emellett szívesen részt vennél a kreatív ötletelésben is? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen erre a pozícióra téged keresünk! Mit lehet tudni Megbízónkról? Partnerünk egy 100%-ban magyar tulajdonú, média-, reklám-, és PR ügynökség. Bővülő ügyfélkapcsolati csapatukba keresünk most szakembert az alábbi pozíció betöltésére:

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Napi szintű kapcsolattartás a kijelölt ügyfelekkel, a beérkező ügyféligények feldolgozása
  • A teljesítéshez kapcsolódó munkafolyamatok előkészítése, megszervezése, felügyelete, és nyomon követése
  • Az ügynökséghez érkező megrendelésekkel kapcsolatos információk rendszerezése, a kapcsolódó adminisztratív feladatok teljes körű elvégzése
  • Projektmenedzsment feladatok elvégzése
  • Az ügynökségen belüli szervezeti egységekkel való együttműködés
  • Alvállalkozókkal történő egyeztetés, kapcsolattartás
  •  Ajánlatok, szakmai anyagok, prezentációk készítése
  • Beszámolók, összefoglalók készítése
  • Közreműködés a projektek elszámolásában, adminisztrációjában

Követelmények:

  • Főiskolai/egyetemi végzettség (előny gazdasági, gazdálkodástudományi diploma)
  • 4-5 éves reklámügynökségi tapasztalat
  • minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Microsoft Office termékcsalád magabiztos használata
  • Ügyfél-orientált és kreatív gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Precizitás

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • felelősségteljes, önálló munka
  • családbarát munkakörnyezet
  • kiváló csapat és kutyabarát iroda
  • versenyképes fizetés
  • egyéb juttatások: 13. havi fizetés, AYCM Sportpass, BKV bérlet, céges telefon

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed angol nyelvű szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

Hasonló pozíciók

Marketing / PR / Média | Budapest

Nagy múltú partnerünk egy speciális gáz- és járműkompresszor megoldásokat, valamint áramfejlesztőket tervező és gyártó vállalat. Termékeit hazai és nemzetközi piacon egyaránt értékesíti, szakértő csapatuk teljes körű szerviz szolgáltatást biztosít. Budapesti reprezentatív irodájukba MARKETING KOMMUNIKÁCIÓS SZAKÉRTŐ munkatársat keresnek.

A hirdetés lejár 13 nap múlva

Our Partner is known worldwide for making high quality, delicious coffees. We are looking for a specialist for the following position in their expanding team: SHOPPER MARKETING SPECIALIST

A hirdetés lejár 33 nap múlva