TECHNIKUS (Gyártás)

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye Hajdú-Bihar megye Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

A Serioplast Hungary Kft. a Serioplast Group magyarországi leányvállalata, mely 2008-ban alakult. Cégünk fő profilja a műanyagflakonok gyártása. Megalakulása óta rendkívül dinamikusan fejlődik, ennek következményeként keresik új kollégájukat:

TECHNIKUS

pozícióba.
Feladatok:
  • Termelés támogatása (gyártosorok beállítása, hibafeltárás, javítása)
  • Karbantartási feladatok elvégzése
  • Termelésben található gépek telepítése, üzembehelyzése és javítása
  • Ellenőrző berendezések javítása és beállítása

Elvárások:
  • Műszaki végzettség (elektromos végzettség előny)
  • Egy-, vagy többműszakos munkarend vállalása
  • Tanulási hajlandóság
  • Precizitás, megbízhatóság

Amit kínálunk:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem, kiemelt pótlékok
  • Negyedéves bónusz-rendszer
  • Utazási költségtérítés
  • Béren kívüli juttatás, Szép kártya formájában

A munkavégzés helye:
  • Nyírbátor

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat  a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás / Termelés | Pest megye

Partnerünk Pest megyei nemzetközi hátterű vállalat. Termelésük műszaki felügyeletére és az operatív folyamatok támogatására keresünk csapatukba szakembert az alábbi pozíció betöltésére: TERMELÉSI CSOPORTVEZETŐ

A hirdetés lejár 31 nap múlva

Ügyfelünk, Magyarország egyik vezető raklapgyártója, termelési folyamatainak hatékony és hosszútávú támogatására keres GÉPÉSZTECHNIKUS - KARBANTARTÓ munkatársat

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Mérnöki / Műszaki területek | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Ügyfelünk egész Európára kiterjedő hálózata folyadékkezelési problémák megoldását kínálja a feldolgozóipar számára, ideértve egyebek között a vegyipart, a petrolkémiai ipart, a szennyvízkezelést, az élelmiszer- és italgyártást, a gyógyszergyártást, a papír- és csomagolóanyag-előállítást, a kozmetikai ipart, a textil-, a kerámia- és a festékgyártást, valamint az erőműveket. A cég dinamikus növekedéssel a legnagyobb térfogat-kiszorításos szivattyú-forgalmazóvá lépett elő Európában. Jelenleg 21 országban van képviselete, illetve szervizhálózata. Az ő csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva