MECHATRONIKAI MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk egy  amerikai tulajdonú, szerszámkészítéssel valamint műanyag fröccsöntött autóipari alkatrészek gyártásával és összeszerelésével foglalkozó vállalat.
Termékeiket olyan autókban használják fel, mint pl. BMW, Volvo, Ford, VW.

Bővülő csapatunkba keresünk akár pályakezdő

munkatársat
Feladatok:
  • Belső és külső fejlesztési projektekhez kapcsolódó feladatok végrehajtása a gyártási folyamatok (fröccsöntés + összeszerelés) folyamatos javítására, költségoptimalizálására
  • Összeszerelő cellák és sorok kialakításának és működésének elemzése, illetve továbbfejlesztése
  • Célgépek tervezése, modellalkotás, alkatrész- és összeállítási rajzok készítése
  • Kivitelezéshez szükséges segéd- és egyéb anyagok beszerzése, beérkező anyagok átvétele, készletezése és leltározása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Projektdokumentáció előkészítése és folyamatosan frissítése, karbantartás
  • A gyártási műveletekhez szükséges „standard work” kialakítása és rendszeres felülvizsgálata
  • A projektekben érintett gyártási dokumentáció (folyamatábra, FMEA, CP, WI, karbantartási terv) elkészítése és naprakészen tartása

Elvárások:
  • Mechatronikai mérnök végzettség
  • Pneumatikus, elektromos, mechanikus rajzok alapfokú ismerete
  • Autodesk Inventor program ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Office)

Előnyök:
  • Solidworks program ismerete
  • Fröccsöntési technológia és szerszámok ismerete
  • PLC programozási alapismeret
  • Angol vagy német nyelvtudás

Juttatások:
  • Cafetéria
  • Éves bónusz
  • Bejárástámogatás
  • Céges laptop
  • Mobiltelefon

Munkavégzés helye: Halásztelek (több irányból könnyedén megközelíthető akár tömegközlekedéssel is)

Munkavégzés ideje: 8 órás munkarend (H-P)

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod!

Hasonló pozíciók

Gyártás / Termelés | Pest megye

Gépész szakemberként minőségi munkát szeretne végezni, egy megbízható vállalatnál? Az elméleti ismereteit a gyakorlatban is alkalmazza? Elege van, hogy folyamatosan úton van és szeretne egy kiszámíthatóbb munkát, ahol szakmai tudása sem veszik kárba? Folyamatos fejlődésre és innovációra törekszik? Ha ezek igazak Önre, akkor ez a lehetőség Önnek szól! Ügyfelünk közel 13 éve alakult mérnökiroda, akik megrendelőik számára komplex mérnöki és kivitelezési szolgáltatásokat biztosítanak. Filozófiájuk a tervezünk és megvalósítunk, ami a vállalat töretlen sikerét is mutatja a magyar piacon. Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk AJÁNLATADÓ MUNKATÁRS (GÉPÉSZETI TERÜLETEN) kollégát.

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Mérnöki / Műszaki területek | Budapest

Our client is a leading global provider of outsourced technical business solutions in automotive industry. Several countries will join the company this year, therefore the staff will grow rapidly. We are looking for a new colleague with excellent German and good English knowledge to the following position: AUTOMOTIVE TECHNICAL SUPPORT SPECIALIST (WITH FLUENT GERMAN AND ENGLISH)

A hirdetés lejár 36 nap múlva

Megbízónk egy amerikai tulajdonú, szerszámkészítéssel valamint műanyag fröccsöntött autóipari alkatrészek gyártásával és összeszerelésével foglalkozó vállalat. Termékeiket olyan autókban használják fel, mint pl. BMW, Volvo, Ford, VW. Bővülő csapatunkba keresünk FOLYAMATFEJLESZTÉSI MÉRNÖK munkatársat A pozícióra PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

A hirdetés lejár 25 nap múlva