IT SUPPORT-2ND LEVEL

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Az IVM Zrt. ipari eszközkiadó automata rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozik, melyek Magyarországon kívül számos európai vállalatnál is megtalálhatóak.

Várjuk azon jelentkezőket, akik szeretnének egy nemzetközileg elismert, dinamikusan fejlődő vállalathoz csatlakozni az alábbi pozícióban:

IT SUPPORT - 2ND LEVEL

Feladatok:
  • 2. szintű támogatói feladatok ellátása
  • LOG-ok analizálása
  • Ügyfelekkel való kommunikáció szóban és írásban
  • Konfigurációk ellenőrzése, javítása
  • Adatmigráció
  • Hiba keresés és analízis
  • Hardver és szoftver problémák diagnosztizálása
  • Szoftverek telepítése és frissítése
  • Hibajegyek kezelése és a szükséges adminisztráció elvégzése
Elvárások:
  • Analitikus szemléletmód
  • Adatbázis kezelési tapasztalat (SQL)
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Problémamegoldó látásmód
  • Folyamatorientált gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs készség
  • Átfogó informatikai ismeretek és látásmód
  • Ügyfélorientált hozzáállás, szolgáltatói szemlélet
  • Rugalmasság
Előny:
  • IT üzemeltetésben vagy szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Linux ismeretek
  • Atlassian rendszerek ismerete
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Középfokú német nyelvismeret
Szükséges tapasztalat:
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Magas cafetéria juttatás
  • Munkába járási támogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben
  • Ingyenes sportolási lehetőség
  • Összetartó, vidám csapat
  • Home office lehetőség
  • Kibontakozás lehetősége
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését szakmai önéletrajzával és a bruttó bérigény megjelölésével, rendszerünkön keresztül.

Hasonló pozíciók

Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat | Pest megye

Megbízónk a magyar szállítmányozási piac élmezőnyébe tartozó, több mint 20 éve jelen lévő vállalat. Egy német tulajdonban levő cégcsoportnak a tagja amely a nemzetközi logisztika világának egyik legfontosabb szereplője. A szállítmányozás teljes spektrumát lefedi, legyen szó akár közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozásról. Mindezt teszi közel 400 munkavállalóval, 5 magyarországi telephelyen. Csapatukba keresünk új kollégát ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS (szállítmányozási terület) pozícióba.

A hirdetés lejár 29 nap múlva