LINUX RENDSZERGAZDA

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola Gimnázium Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnercégünk egy több, mint 10 éve működő, informatikai szolgáltató cég. Extrém terhelésű rendszereket fejlesztenek és üzemeltetnek. Bővülő csapatukba keresünk most szakembert a következő pozícióba:

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Linux alapú szerverek, és az ezen futó alkalmazások telepítése, üzemeltetése
  • Hardver/szoftvercserék, frissítések elvégzése
  • Szolgáltatás kiesés minimalizálása, hibaelhárítás

Elvárások:

  • Linux rendszerek magasszintű ismerete
  • Tapasztalat valamilyen virtualizált környezettel (VMware / Openstack / KVM)
  • Docker ismeretek
  • Legalább egy script nyelv használata (Python / Bash)
  • GIT tapasztalat
  • Hálózati alapismeretek
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Nyitottság új technológiák, rendszerek megismerésére
  • Problémák komplex kezelésének képessége
  • Angol nyelvismeret (szakmai dokumentációk megértése)

A kiválasztásnál előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Clusterelt alkalmazásüzemeltetési tapasztalat
  • Node.js, Mongodb, Nginx, PHP, MySQL üzemeltetési ismeretek
  • Magas rendelkezésre állású rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat
  • Konfiguráció menedzsment (Salt / Ansible / Chef / Puppet) ismerete
  • CI/CD gyakorlat
  • Kubernetes ismeretek
  • Varnish HTTP Cache tapasztalat;
  • B kategóriás jogosítvány

Mi jár a munkádért cserébe?

  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Lehetőség komplex ötleteid megvalósítására
  • Kiváló légkör egy dinamikus csapatban
  • Modern irodai környezet, korszerű munkaállomások
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat, hosszú távú munkalehetőség
  • All You Can Move SportPass
  • Saját használatú laptop és telefon

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal.

Hasonló pozíciók

Informatika / Telekommunikáció | Budapest

Ügyfelünk egy több, mint 10 éve működő, informatikai szolgáltató cég. Extrém terhelésű rendszereket fejlesztenek és üzemeltetnek. Bővülő csapatukba keresünk most a következő pozícióba szakembert: PHP FEJLESZTŐ

A hirdetés lejár 34 nap múlva
Informatika / Telekommunikáció | Baranya megye

Ügyfelünk holland tulajdonú vállalat, akik 26 éve alakultak és mentális- , valamint különböző függőségi problémákkal küzdők ellátására specializálódott intézmények számára készítenek teljes körű software csomagot. A PÉCSI irodát 2008-ban hozták létre ahol a saját fejlesztésű szoftverükbe, az új megoldások implementálása, valamint modernizációja történik. Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk SENIOR FRONTEND FEJLESZTŐ (REACT) munkatársat. Fő feladata a szoftver modernizációja, valamint a junior kollégák mentorálása lesz.

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Informatika / Telekommunikáció | Csongrád megye

REMEK ÁLLÁSLEHETŐSÉG FULL STACK PHP FEJLESZTŐKNEK! Szegedi székhelyű megbízónk szoftverfejlesztéssel foglalkozik. Náluk a végeredmény a legmodernebb technológiák, és mesterséges intelligencia alkalmazásával jön létre. Bővülés céljából FULL STACK PHP FEJLESZTŐT keresnek, akár alvállalkozói formában is. Itt családias környezet, szakmai fejlődésedben maximálisan támogató közeg vár Rád!

A hirdetés lejár 26 nap múlva