BACK OFFICE MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy német tulajdonú, családias hangulatú vállalat, mely csaknem 60 éve nemzetközileg sikeres specialistaként működik a vízelvezetés területén.
Széles termékpalettájával a vonalmenti- és pontszerű vízelvezetés, a csapadékvíz kezelés és szikkasztás területén megbízható partner az építőipar számára, kiemelkedő teljesítményét az individuális, egyedi megoldásoknak köszönheti.

Halásztelken található irodájukba, bővülés miatt

BACK OFFICE MUNKATÁRSAT

keresnek
Feladatok:
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Árajánlatkészítés, számlák érkeztetése-rögzítése, szállítólevelek készítése
  • Kintlévőségkezelés
  • Pénzügyi tranzakciók, banki utalások lebonyolítása
  • Értékesítő kollégák tevékenységének támogatása
  • Vállalatirányítási rendszer kezelése
  • CRM rendszer kezelése (bevezetés alatt)
  • Honlap, hírlevelek szerkesztése, frissítése, marketing anyagok fordítása és webes megjelenítése
  • Rendezvények szervezésének támogatása
  • Anyavállalattal való kapcsolattartás (angol nyelven)
  • Irodai adminisztráció

Elvárások:
  • Legalább 2-3 év tapasztalat műszaki értékesítés, vagy értékesítés támogatás területén
  • Angol nyelv középszintű ismerete szóban és írásban egyaránt - Az anyavállalattal napi szinten angolul kell kapcsolatot tartani, valamint a marketing anyagok fordításához is elengedhetetlen
  • MS Office ismeretek
  • Műszaki beállítottság
  • Kiváló szervező és probléma megoldó hozzáállás
  • Ügyfélközpontú szemlélet

Előnyök:
  • Műszaki, valamint építőipari vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Közép- vagy felsőfokú műszaki vagy kereskedelmi végzettség
  • AutoCAD szoftver használatának ismerete
  • Német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálnak:
  • Bejárástámogatás
  • Szakmai továbbképzéseken, céges rendezvényeken való részvétel lehetősége - ez alkalmanként utazással is járhat
  • Stabil vállalati háttér
  • Barátságos, vidám és profi csapat, családias hangulat
Munkaidő:

  • 6 órás munkarend (H-P)

Munkavégzés helye:
  • Halásztelek - Csepelről volánbusszal, vagy M0-s autópályán keresztül könnyedén megközelíthető
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, küldd el önéletrajzod a "Jelentkezés" gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Budapest

Magyarország vezető szárazépítési és szigeteléstechnikai kereskedelmi cége, budapesti telephelyeire ÉRTÉKESÍTÉSI ÜGYINTÉZŐ munkakörbe keres kollégákat. Partnereinknek csak a legjobbat kívánjuk nyújtani mind a termékeink minőségét mind a szolgáltatásaink színvonalát tekintve. Cégünk 100%-ban magyar tulajdonú. Országos hálózatunknak és web áruházainknak köszönhetően teljes lefedettséggel rendelkezünk a magyar piacon.

A hirdetés lejár 25 nap múlva