PROJEKT KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egyike Magyarország legnagyobb lemezmegmunkáló vállalatainak.
Felkészültségével, alkatrész beszállítója autóipari és más, nem autóipari európai vevőknek.
Fejlődő csapatuk egyik tapasztalattal rendelkező tagját keressük

pozícióba
Főbb feladatok:
  • Árajánlatkérések fogadása és kiküldése, árajánlatok kapcsán: egyeztetés a Vevőkkel (műszaki specifikációk, szabványok)
  • Megvalósíthatósági vizsgálatok vezetése
  • Árváltozások kezelése
  • Első minta megrendelések kezelése
  • Szerszámkészítőkkel való kapcsolattartás
  • Projekt megbeszélések vezetése (feladatok kiszabása, felelősök és határidők meghatározása, nyomon követés)
  • Induló projektek házon belül történő koordinálása - megfelelő információáramlás biztosítása a Vevő és a vállalat társosztályai között
  • Utókalkuláció szériaindulás után
  • Napi/Heti riportálás – jelentési – kötelezettség a gyárigazgató és ügyvezető igazgató felé
  • A vállalati és egyéni KPI célok elérése, az ehhez szükséges akciók vezetése
  • Vevői auditokon való részvétel

Elvárások:
  • 1-2 év multinacionáis környezetben szerzett tapasztalat az alábbi területekről: beszerzés, anyaggazdálkodás, projektmenedzsment, értékesítés
  • Felsőfokú végzettség (Műszaki és/vagy Kereskedelmi, Logisztikai)
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office - Excel, Outlook)
  • Projektszemlélet
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség, jó problémamegoldó képességek
  • Csapatban történő munkavégzés képessége

Előny:
  • SAP felhasználói szintű ismerete
  • Német nyelvtudás
  • Lakóhely Jászberény vonzáskörzetében

Juttatások:
  • Alapbér + cafetéria
  • Bejárástámogatás
  • Stabil vállalati háttér
  • Szakmai fejlődés és karrierlehetőség
Munkavégzés helye:
  • Jászberény
Munkavégzés ideje:
  • Kötött munkarend: 7:30 - 16:00 vagy 8:00 - 16:30-ig. (H-P)

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod!

Hasonló pozíciók

Logisztika / Szállítmányozás | Országos

A hirdetés lejár 36 nap múlva
Logisztika / Szállítmányozás | Heves megye

Our Partner is a German-owned manufacturing company located in Gyöngyös. The Company sells the products all over the world through its parent company, mostly in the European Union, which are seamlessly integrated into many areas of life as inductive components: life and fire protection in the industrial and household sectors, energy, transport, renewable energy and electric car market. We are looking for a specialist for the following position in their expanding team:

A hirdetés lejár 16 nap múlva