AUTOMATIZÁLÁSI TECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk egy amerikai tulajdonban lévő, autóipari termelő vállalat,
amely Magyarországon 1994 óta van jelen.
Termékeinket olyan autókban használják fel, mint pl. BMW, Volvo, Ford, Volkswagen.

Növekvő gyártási kapacitásunk támogatása érdekében keresik új kollégájukat

pozícióba
(folyamatos 12 órás munkarend)
Főbb feladatok:
  • Gépek, berendezések telepítésében, átépítésében, módosításában való közreműködés
  • Újonnan létesülő célgépek gépészeti, elektronikai összeszerelése
  • Berendezéseken felmerülő automatizálási hibák elhárításának támogatása
  • Gépek állapotának figyelés, fejlesztési lehetőségek keresése
  • Időszakos karbantartások elvégzése a karbantartási utasításoknak megfelelően

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Középfokú elektronikai/műszerész végzettség (mechanikai, villanyszerelői, karbantartói végzettség)
  • Érzékelők, jeladók, gépelemek ismerete
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzés
  • 2 műszakos munkarend vállalása (12 órás munkaidő)

Előnyt jelent:
  • Pneumatika, hidraulika, mechanika jártasság
  • Alapszintű robotismeret (Fanuc, Sony, Mitsumi, ABB, Kuka)
  • PLC programok ismerete (Omron, Siemens)
  • Tervezői program ismerete (INVENTOR)
Amit a cég kínál:
  • Piacképes bér, alapbéren felüli juttatásokkal
  • Cafetéria
  • Bejárástámogatás
  • Biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos fejlődés

Munkavégzés helye:
  • Halásztelek

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra frissített önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Megbízónk, egy amerikai tulajdonú, szerszámkészítéssel és műanyag fröccsöntött autóipari alkatrészek gyártásával, összeszerelésével foglalkozó vállalat. Növekvő gyártási kapacitásuk támogatása érdekében KARBANTARTÓ TECHNIKUS munkatársat keresnek.

A hirdetés lejár 7 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Budapest

Tartós fogyasztási cikket forgalmazó, országos hálózattal rendelkező, nemzetközi hátterű cég keres teljes munkaidőben munkatársat az alábbi pozíció betöltésére: KARBANTARTÓ Budapesti, 23.kerület

A hirdetés lejár 8 nap múlva