VÁLLALATI PÉNZÜGYI ELEMZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Bank / Biztosítás (Back office)

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Magyarország egyik vezető független pénzügyi szolgáltatója, budapesti székhelyére keres munkatársat

pozícióba.
Feladatok:
  • Vállalatértékelési feladatok (elsősorban DCF és peer group módszerrel)
  • Iparági adatbázisok építése, naprakészen tartása
  • Hazai és nemzetközi makrogazdasági, iparági és vállalati elemzések készítése
  • Üzletfejlesztési feladatok támogatása, aktív részvétel a potenciális M&A ügyletek azonosításában (deal sourcing feladatok)
Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Min. 4 év tapasztalat M&A tranzakciók lebonyolításában, vállalatértékelésben, due diligence területen
  • Proaktív gondolkodás, önálló munkavégzési képesség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
Amit kínálnak:
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos feladatok
  • Piacképes jövedelem és egyéb juttatások
  • Teljesítményhez igazodó juttatási csomag
  • Elegáns irodai környezet
  • Dinamikus,innovatív csapat
Munkavégzés helye:
  • Budapest (II. kerület Mozium Irodaház)

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat és motivációs leveledet bérigény megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Bank / Biztosítás (Back office) | Pest megye

Magyarország egyik vezető független pénzügyi szolgáltatója, budapesti székhelyére keres munkatársat az alábbi pozícióba: TŐKEALAP-KEZELÉSI SZAKÉRTŐ

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Budapest

Partnerünk az informatika számos területén kínál megoldásokat - szoftverfejlesztés, Microsoft termékek bevezetése, IT tanácsadás. Számukra keresünk most az alábbi pozíció betöltésére szakembert: ÜZLETI ELEMZŐ

A hirdetés lejár 20 nap múlva