ALKALMAZÁS ÜZEMELTETŐ (TELEKOMMUNIKÁCIÓS SZEKTOR)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ügyfelünk osztrák telekommunikációs és IT startup cég, amely 2013 - ban alakult.
Ausztriában egyik brandjükkel a 4. helyet foglalják el a mobilszolgáltatók piacán.

A kiváló szolgáltatás következtében naponta több száz új felhasználóval bővül ügyfélkörük, ezért a színvonal fenntartása és emelése érdekében most bővíteni szeretnék magyarországi Fejlesztési és Operációs Központjukat egy új

ALKALMAZÁS ÜZEMELTETŐ kollégával.
Feladatok:

  • Az új munkatárs a saját fejlesztésű ÜZLETVITELI TÁMOGATÓ rendszer működtetéséért és folyamatos fejlesztésének koordinációjáért felel másik 4 kollégája mellett,
  • A meghatározott rendszerek és kapcsolódó alkalmazások működésének felügyelete,
  • A rendszerek napi működésének monitorozása,
  • Együttműködés az IT infrastruktúra és fejlesztési területekkel,
  • Az alkalmazások működtetésének optimalizálásához javaslatok készítése,
  • Részvétel az alkalmazásüzemeltetési feladatok automatizálásában,
  • Részvétel a hibaelhárítási folyamatokban,
  • Tarifa és konfiguráció management, applikáció konfiguráció,
  • Proaktív rendszer karbantartás, havi számlázás üzemeltetés,
  • Tesztelés támogatása,
  • Új szoftververziók telepítése,
  • 24 x 7 Oncall ügyelet rotációs alapon,
  • Napi kommunikáció a kollégákkal (üzemeltetés, fejlesztés, ügyfélszolgálat),
  • Üzemeltetési dokumentációk készítése,
  • A telefonhívások és a bejelentett problémák adminisztrációja.
Elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki / informatikai végzettség,
  • Legalább 2 - 3 éves tapasztalat több rétegű ALKALMAZÁSOK (számlázás, ügyfélnyilvántartás, stb...) üzemeltetésében és támogatásában,
  • SQL nyelv ismeret,
  • Angol nyelv erős középszintű ismerete feltétele a pozíció betöltésének az osztrák központtal való napi szakmai kapcsolattartás miatt.
Előnyök:

  • Linux szerver üzemeltetési tapasztalat,
  • Telekommunikációs ismeretek: HLR, Mobile Data/Packet Core Network (pl: GGSN, SGSN, PGW - packet gateway).
Juttatások:

  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Támogató, kooperatív szakemberi csapat.
Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület
  • Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra (angol nyelvű) önéletrajzát (és motivációs levelét) a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika / Telekommunikáció | Pest megye

Szívesen foglalkozol meglévő rendszerek továbbfejlesztésével és supportjával? Rendelkezel 2-3 éves, C# fejlesztésben szerzett szakmai tapasztalattal, illetve magabiztos SQL tudással? Szakmai tapasztalatodat ráadásul gyártó/logisztikai környezetben szerezted? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, jelentkezz, hiszen téged keresünk Partnerünk számára! Mit lehet tudni Megbízónkról? Partnerünk az ország legnagyobb gépjármű logisztikával foglalkozó vállalata - Magyarországon kívül még 11 másik országban vannak jelen szolgáltatásaikkal. Osztrák hátterű cég, jelenleg több, mint 300 főt foglalkoztatnak. Bővülő informatikai csapatukba keresünk most új fejlesztőt az alábbi pozícióba: C# SZOFTVERFEJLESZTŐ

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Informatika / Telekommunikáció | Budapest

Our partner enables digital transformation by delivering end-to-end solutions with their unique technology. Their technology is a worldwide known, leading digital process automation (DPA) and customer engagement software providing solutions for the biggest companies in the world. By becoming a their colleague you will have the chance to scale your career up and work on international projects with them at prominent enterprises. Become an ambassador of the future NOW by mastering the development on a unique Platform! They are currently looking for a new member in their team as: DATA ENGINEER

A hirdetés lejár 11 nap múlva

Our partner is a company with an international background who provide technical payment services to their clients on a global level. They aim to connect real-life needs with smart digital solutions, helping their customers in a variety of industries. With the help of their self-developed banking transaction solution, they ensure efficient and secure cash flows for international and domestic companies. There are currently 28 main colleagues working at their headquarters in Budapest, and now we are looking for a new colleague in their expanding team as a SENIOR PL/SQL DEVELOPER FOR PROCESSING SUPPORT.

A hirdetés lejár 14 nap múlva