ELLENŐR (PÉNZINTÉZETI TERÜLET)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Bank / Biztosítás (Back office)

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk feladata a hitelintézetek integrációja, működésének szabályozása és irányítása, valamint az intézményvédelmi és a garancialappal összefüggő feladatok ellátása. Csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

Milyen feladatok várnak Önre?

  • Jogszabályoknak, belső szabályzatoknak való megfelelés, valamint a hatékonyság vizsgálata az Integráció tagjainál
  • Ellenőrzések önálló ellátása, illetve vizsgálatvezetői irányítása és végrehajtása, vizsgálatra való felkészüléssel, ellenőrzési program összeállításával, az ellenőrzés lefolytatásával
  • Jelentés készítése, az összegyűjtött információk elemzése, értékelése alapján, a megállapítások összefoglalása, javaslattétel, intézkedési terv kijelölése a feltárt hibák kijavítására, a hiányosságok megszüntetésére és részvétel a jelentés egyeztetésében, lezárásában, testületi előterjesztések elkészítése, egyeztetése
  • A szakterületet érintő szabályzatok elkészítésében és évenkénti felülvizsgálatában való részvétel
  • Az ellenőri munkához kapcsolódó beszámolók elkészítése
  • Az ellenőrzési terv összeállításában való részvétel
  • Az ellenőrzés tanácsadói tevékenységében való aktív részvétel
  • Junior ellenőrök szakmai támogatása

Ön a megfelelő jelölt a pozícióra, ha rendelkezik az alábbiakkal:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Legalább 3 év ellenőrzési tapasztalat
  • Pénzintézeti területen szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi/számviteli ismeretek

Mit ajánl a cég?

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés
  • Egészségbiztosítás
  • Munka-magánélet egyensúly

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XII. kerület

Ha a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!