BUSINESS CENTER MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció / Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Szeretne egy pörgős, lendülettel teli csapat tagja lenni?
Szereti a kihívásokat?
Ügyfélközpontú hozzáállás jellemzi?

Ha a válasz IGEN, akkor olvasson tovább!!!

Ügyfelünk A+ kategóriás, prémium minőségű irodák, tárgyalók és konferenciatermek bérbe adásával foglalkozik Budapest belvárosának irodaházaiban.

Bővülő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Ilyen feladatok várnának Önre:

  • Center vezetése, rendben tartása
  • Tárgyalók/irodák/konferencia termek technikai felszereltségének és működésének biztosítása
  • Megrendelések kezelése, ajánlat adás, számlázás az ügyfelek részére
  • Ügyfelekkel való egyeztetés, igényeiknek megfelelő szervezési feladatok ellátása
  • Ügyfelek panaszainak kezelése gyors és megbízható módon
  • Ügyfelek fogadása, körbevezetése (akár angol nyelven is!)
  • Kapcsolattartás beszállítókkal, külföldi ügyfelekkel szóban és írásban
  • CRM rendszer napra készen tartása
  • Megbeszélések szervezése
  • Biztonsági, egészségügyi, épület fenntartási szabályok meglétéért felelős

Számunkra nagyon fontos, hogy az alábbiakkal rendelkezz:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági, jogi végzettség előnyt jelent)
  • Felsőfokú / Magabiztos középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt!)
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Precizitás, rugalmasság egyszerre fontos a váratlan helyzetek megoldása érdekében
  • Problémamegoldó személyiség ad-hoc jellegű, azonnal megoldandó problémák során
  • Szervezőképesség, megfelelő prioritási sorrend felállítása kiemelten fontos a párhozamosan futó feladatok elvégzése végett
  • Komplexitást kedvelő, alázatos, csapatban gondolkozó, energiával teli jellemzőknek megfelelő embert várunk csapatunkba

Juttatás:

  • Cafeteria
  • Bejárási támogatás
  • Fejlődési lehetőség biztosítása
  • Laptop

Munkavégzés helye: Budapest, 5. kerület

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését és szeretné megpályázni a meghirdetett munkakört, kérjük küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi gombra kattintva.