ÁRUHÁZVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Zala megye

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ügyfelünk Európa vezető hobbiállat-eledel és - felszerelés üzletlánca, amely 2002 decemberében nyitotta meg első magyarországi üzletét. Ma, 2021-ben 50 áruházuk van országszerte.

Széles termékkínálata, munkatársai kiemelkedő szaktudása és állatszeretete Magyarországon is a siker záloga.

Most nagykanizsai áruházukba keresik új kollégájukat

pozícióba.

Feladatok:

  • Az áruház tevékenységének irányítása,
  • A vezetőtársak és munkatársak irányítása, az elvégzendő feladatok kiadása, munkájuk ellenőrzése, értékelése,
  • Szolgáltatás, szaktanácsadás nyújtása a vásárlóknak, reklamációkezelés,
  • Áru esztétikus és szakszerű kihelyezése, kezelése, áruátvétel,
  • Az áruház termékeinek értékesítése, az eredményesség növelése,
  • Folyamatos konkurencia elemzés, javaslattétel a működés fejlesztésére,
  • Személyzetfejlesztésben való részvétel,
  • A fizetési eszközökkel történő visszaélések megakadályozása,
  • Az áruházi rendezvények, aktivitások szervezése és irányítása.

Elvárások:

  • Középfokú kereskedelmi / boltvezetői szakképesítés,
  • Áruházvezetői / műszakvezetői tapasztalat,
  • Felhasználói szintű Microsoft Office programismeretek,
  • Kisállattartással kapcsolatos feladatok iránti érdeklődés,
  • Rendkívüli munkabírás és terhelhetőség,
  • Gyors alkalmazkodás, precizitás és pontosság.

Előnyök:

  • Targoncavezetői (elektromos targonca típusvizsga) szakképesítés.

Juttatások:

  • Versenyképes jövedelem, bónusz,
  • Dolgozói kedvezmény,
  • Dinamikus csapat,
  • Változatos és érdekes munkakör modern munkakörnyezetben,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Egyéb információk:

  • Helyszín: Nagykanizsa
  • Munkaidő: Három havi időkeretben előre meghatározott, max. 12 órás műszakok.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Vezetői pozíciók | Budapest

Our Partner is a world-leading group of Lifting Businesses™, serving a broad range of customers. They are truly a global company with 16,000 employees at 600 locations in 50 countries. For over 80 years, they have been dedicated to improve the efficiency and performance of businesses in all types of industries. They believe that sustainable growth is a result of a strong responsible performance. Due to the dynamic development, we are looking for a candidate for the position: OPERATIONS MANAGER (SERVICE FIELD) Place of work: Budapest

A hirdetés lejár 12 nap múlva