LABORVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Munkaterület: Vegyipar / Gyógyszeripar

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk Európa egyik legnagyobb veszélyes hulladékkezelő vállalata, aki három gyógyszergyár, illetve Komárom-Esztergom megye ipari hulladékainak ártalmatlanításával foglalkozik.

Nyolc fős csapatuk élére keresik új munkatársukat az alábbi munkakörbe:

LABORVEZETŐ

Kezdetben határozott idejű szerződéssel, majd határozatlan időre történő megállapodással.

Feladatok:
  • Labormérnökök és technikusok munkájának irányítása és kontrollálása
  • Az üzemeltetéshez szükséges laboratóriumi vizsgálatok koordinálása
  • Az égetési folyamat analitikai felügyelete
  • Mérési módszerek fejlesztésében és ellenőrzésében való aktív részvétel
  • Az Integrált Irányítási Rendszer előírásainak ellenőrzése és megfeleltetése
Elvárások:
  • Felsőfokú vegyészmérnök végzettség
  • Legalább 5 év tapasztalat laboratóriumi analitika területén
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
Előny:
  • Csoportvezetésben szerzett tapasztalat laboratóriumi területen
Amit kínálnak:
  • Piacképes alapfizetés
  • Cafeteria + karácsonyi bónusz
  • 13. és 14. havi fizetés
  • Bejárás támogatása
Munkavégzés helye és ideje:
  • Dorog
  • Hétfőtől péntekig rugalmas munkaidő

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!