FRÖCCSÖNTŐ TECHNOLÓGUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk, egy amerikai tulajdonú, szerszámkészítéssel és műanyag fröccsöntött autóipari alkatrészek gyártásával, összeszerelésével foglalkozó vállalat.

Növekvő gyártási kapacitásuk támogatása érdekében

munkatársat keresnek

(Folyamatos 12 órás munkarend)
Feladatok:
  • Műanyag fröccsöntő gépek üzemeltetése a termelési terv betartásával
  • A minőségi és technológiai paraméterek folyamatos felügyelete
  • Gépek, gépindítások felügyelete
  • Termékváltások, szerszámcserék lebonyolítása
  • Folyamatos termelés fenntartása
  • Aktív közreműködés meghibásodások elhárításában

Elvárások:
  • Középfokú végzettség (műszaki, gépipari, technikusi)
  • Legalább 1-2 év tapasztalat műanyag fröccsöntésben
  • Műanyag fröccsöntési technológia ismerete
  • Többműszakos munkarend vállalása

Előnyök:
  • Robot programozási ismeret (Wittmann, Fanuc)
  • Arburg, Engel, Fanuc, Krauss Maffei, Wittmann-Battenfeld fröccsöntő gépek ismerete
  • Többkomponensű fröccsöntés ismerete
  • Angol nyelvtudás

Juttatások:
  • Versenyképes bérezés, alapbéren felüli juttatásokkal
  • Bejárástámogatás
  • Cafetéria - Szép kártya
  • Éves bónusz

Munkavégzés helye:
  • Halásztelek
Munkaidő:
  • Folyamatos 12 órás munkarend

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás / Termelés | Pest megye

Megbízónk amerikai tulajdonban lévő autóipari termelő vállalat, amely Magyarországon 1994 óta van jelen. Termékeiket olyan autókban használják fel, mint pl. BMW, Volvo, Ford, Volkswagen. Fiatalos csapatukba keresünk, termelési tevékenységük támogatására keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba.

A hirdetés lejár 20 nap múlva