LÉZERVÁGÓGÉP KEZELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk egy ír tulajdonú vállalat, mely kiemelt szereplője a mezőgazdasági gépek piacának.
Termékei a világ több mint 50 országában segítik a gazdálkodók munkáját.
A legújabb lézer -és robot -technológiát alkalmazva gyártják bálázó- és csomagológépeiket.
A cég dinamikusan fejlődő szolnoki gyáregységébe keresi új munkatársát az alábbi pozícióba:

(3 műszakos munkarend)
Feladatok:
  • Szükséges darabszámú, minőségi fémalkatrészek gyártása, megmunkálása lézervágó géppel, adott program alapján
  • Késztermékek megfelelőségének ellenőrzése
  • A nem megfelelően kivágott (sorjás) alkatrészek javítása
  • Szénacél lemezek előkészítése targoncával
  • Munkagép, munkaterület tisztán tartása

Elvárások:
  • Iskolai végzettség: szakmunkásképző iskola/technikum
  • Releváns tapasztalat gyártási területen: CNC vagy lézervágógép kezelésben
  • Fizikai terhelhetőség
  • Precíz munkavégzés

Előny:
  • Fémipari végzettség
  • Plazma- vagy vízsugaras vágógép kezelő, géplakatos, gépkezelő, szerkezetlakatos, karosszérialakatos vagy gépgyártás technológus pozíciókban szerzett tapasztalat
  • Targoncavezetői engedély

Juttatások:
  • Cafetéria
  • 24 órás kockázati élet-, egészség- és balesetbiztosítás
  • Bejárástámogatás
  • Kerékpár vásárlási kedvezmény
  • Támogatott melegétkeztetés
  • Bölcsődei/óvodai étkezés támogatása
  • Iskola-/óvodakezdési támogatás

Munkavégzés helye:
  • Szolnok
Munkaidő:
  • Három műszakos munkarend
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!