FESTŐ (ASZTALOSIPARI TERÜLET)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk 2003-ban alakult azzal a szándékkal, hogy versenyképes és innovatív megoldásokat kínáljon az eladáshelyi reklámeszközök minden területén. Szolgáltatásuk a grafikai tervezéstől az egyedi eszközök fejlesztésén keresztül a szakszerű kivitelezésig, helyszíni szerelésig terjed. Professzionális gyártóbázisuknak és az évek során kialakult jó beszállítói kapcsolatoknak köszönhetően a kedvező árak mellett a lehető legnagyobb rugalmasságot biztosítják partnereik számára.

Asztalosipari divíziójuk bővül, így új kollégát keresünk számukra egy műszakos munkarendbe

FESTŐ/FÉNYEZŐ

pozícióba.
Új csapattársukra váró feladatok:
  • Asztalosipari termékek festése
  • Minőségi termékek felületkezelése
  • Termékek előkészítése festésre
A pozíció sikeres betöltéséhez fontos:
  • Min. középfokú végzettség / vagy szakképesítés
  • 2-3 év szakmai tapasztalat festőként vagy fényezőként
  • Proaktív, lendületes személyiség
  • Precizitás, megfelelő minőségre való törekvés
Amik előnyt jelenthetnek az elbíráláskor:
  • Festő/mázoló,  autófényező, vagy asztalos képesítés
  • Asztalosipari termékek festésében szerzett gyakorlati tapasztalat
Amit kínálnak:
  • 1 műszakos munkarend (6-14 vagy 8-16 óra között)
  • Piacképes bérezés
  • Év végi juttatások
  • Fejlődő vállalati környezet
  • Fiatalos, barátságos csapat

Munkavégzés helye:

  • Érd (vonat- és buszállomástól 5-10 perc sétára található a központ)
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!