SALES MANAGER (LOGISZTIKA)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Elvárt végzettség: Gimnázium Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Megbízónk egy magyar tulajdonban lévő, logisztikai és árufuvarozási szolgáltatást nyújtó vállalat. Csapatuk bővülése céljából keresünk most szakembert az alábbi pozíció betöltésére:

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Az értékesítési munka hatékony és professzionális végzése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, partnerekkel
  • Potenciális partnerek felkeresése, saját ügyfélkör kialakítása a már létező ügyfeleken kívül
  • A cég szolgáltatásainak professzionális megismertetése a partnerekkel
  • Tárgyalások lebonyolítása
  • Ajánlatok kidolgozása, prezentálása és nyomon követése
  • Riportok, jelentések készítése
  • A cég bevételeinek folyamatos növelése új ügyfelek által
  • A cég érdekeinek lojális képviselete

Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, ha:

  • Dolgoztál minimum 3-5 évet sales területen
  • Van tapasztalatod termelő és kereskedelmi vállalatoknál
  • Logisztikai, fuvarszervezési területen sales tapasztalattal rendelkezel, ezen területek ismerete nagy előny
  • Minimum középfokú végzettséged van
  • Megbízható, önálló, pontos, precíz és rugalmas vagy
  • Angol nyelvtudásod kommunikációképes (szóban és írásban)
  • MS Office számítógépes ismereteid felhasználói szintűek

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Szakmai fejlődési- és karrierlehetőséget egy biztos hátterű cégnél
  • Rugalmas munkarendet, home office lehetőséget
  • Teljesítménybónuszt
  • Szolgálati gépkocsit, telefont, laptopot

Munkavégzés helye: országos

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed angol nyelvű szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Budapest

Szívesen dolgoznál egy stabil hátterű, családias létszámú, épületgépészeti vállalatnál, akik kiváló minőségű forgalmazott termékeikkel a piac meghatározó szereplői? Olyan pozíciót keresel, amelyben komplex, izgalmas értékesítési feladatokat láthatsz el napi szinten? Szeretnéd, ha valóban versenyképes juttatási csomagot vihetnél haza a hónap végén? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, ne habozz, jelentkezz a pozícióra, hiszen a Megbízónk már nagyon várja, hogy a csapata új tagja legyél, mint: ÉRTÉKESÍTŐ (ÉPÜLETGÉPÉSZETI TERÜLET)

A hirdetés lejár 28 nap múlva

Dolgoztál már minimum 1 évet belső értékesítő vagy értékesítés támogató munkakörben? Szeretnél multinacionális környezetben, mégis családias, fiatalos csapatban dolgozni, ahol a fejlődésedre figyelmet fordítanak? Akkor ne maradj le a lehetőségről, jelentkezz holland tulajdonú acélcső kereskedelemmel foglalkozó Partnerünkhöz INSIDE SALES MUNKATÁRS pozícióba. A vállalat acélcsövekre, valamint cső- és zártszelvény-alkalmazásokra szakosodott nemzetközi forgalmazó vállalat, legfőbb tevékenységét az acélcsövek és az azokhoz kapcsolódó termékek kereskedelme képezi. A cégcsoportnak közel száz telephelye van szerte a világon.

A hirdetés lejár 13 nap múlva

Van műszaki területen legalább 1 év értékesítési tapasztalatod, de még bontogatod a szárnyad, és keresed a helyed? Itt fiatalos, támogató csapat, képzési lehetőségek, fix bér és kulturált munkakörnyezet vár. Ha szereted az értékesítési szakmát, és sikerorientált vagy, ez remek lehetőség az elhelyezkedésre! Partnerünk Európa vezető alufelni- és acéltárcsa gyártó és forgalmazó vállalatának magyarországi leányvállalata, továbbá gumiabroncs márkák kizárólagos magyarországi disztribútora keres munkatársat folyamatosan bővülő értékesítési csapatába TERÜLETI KÉPVISELŐ pozícióba.

A hirdetés lejár 20 nap múlva