HR SPECIALISTA

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: HR / Munkaügy

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk egy gyorsan növekvő, innovatív, nemzetközi szinten működő cég, akik kisállateledelek gyártására és forgalmazására szakosodtak.

Fiatalos csapatukba keresik új munkatársukat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • HR osztály operatív módon történő támogatása
  • Toborzás és kiválasztás folyamatában való aktív részvétel
  • Riportok, prezentációk és kimutatások készítése
  • Munkavállalói és vezetői kérdések megválaszolása
  • Jogszabályi változások nyomon követése
  • Társterületekkel való kapcsolattartás
  • Egyéb HR projektekben való részvétel
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 év tapasztalat munkaügyi adminisztráció területén
  • Munkajogi és bérszámfejtési folyamatok ismerete
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Rendelkezz saját autóval a bejárás érdekében
  • Rugalmas, együttműködő és ügyfélközpontú személyiség
Amit a cég kínál:
  • Piacképes alapfizetés
  • Bejárástámogatás
  • Cafeteria
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye és ideje:
  • Csévharaszt
  • Hétfőtől péntekig kötetlen munkaidő
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

HR / Munkaügy | Nógrád megye

Ügyfelünk egy autóipari beszállító cégcsoport része Észak-Magyarország (Szügy) területén. Csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozíció betöltésére: HR GENERALISTA

A hirdetés lejár 37 nap múlva