SQL FEJLESZTŐ (REMOTE)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Home office

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola Gimnázium Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Német Kommunikációs/Társalgási szint

Szeretne egy stabil vállalatnál dolgozni, ahol a fejlődés folyamatos?
Szeretné magát külföldön is kipróbálni és olyan helyet keres, ahol ez biztosítva van?
Szeretne teljesen REMOTE dolgozni?

Akkor most itt a nagy lehetőség!

Ügyfelünk IT- és pénzügyi szolgáltatások specialistája.

A mai üzleti világ kihívásai egyediek, csakúgy, mint az ezekkel szembenézni kényszerülő ügyfeleik. Határozott meggyőződésük, hogy üzleti sikereket csakis a különböző lehetőségek alapos feltérképezésével (discover), a valóban releváns törekvések középpontba állításával (focus) és véghezvitelével (solve) érhetik el.

Fekete öves IT csapatuk folyamatos bővülés miatt keres új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Adatmodellek tervezése és Adatbázis-vezérelt megvalósítása,
  • Komplex lekérdezések, értékelések kidolgozása és jelentések fejlesztése,
  • Adatbázis-kapcsolattal rendelkező eszközök karbantartása,
  • Nagy mennyiségű adat feldolgozása,
  • A szoftverek és folyamatok hatékonyságának folyamatos javítása,
  • Közös fejlesztőeszközök használata a megvalósítás, dokumentáció, valamint a munkaszervezés kapcsán,
  • Minőségbiztosítás teszt vezérelt fejlesztéseken keresztül.
Elvárások:
  • Min. középfokú informatikai végzettség,
  • Min. 2-3 éves tapasztalat SQL fejlesztésben,
  • NÉMET nyelv kommunikációs szintű ismerete szóban és írásban egyaránt.
Előnyök:
  • Főiskolai vagy egyetemi informatikai végzettség,
  • Relációs adatbázisok ismerete,
  • PL/SQL programozásban szerzett jártasság,
  • Egyéb programozási nyelvek ismerete: C, C++, C#, Perl.
Juttatások, ajánlat:
  • Stabil háttér,
  • Nemzetközi projekt,
  • Remote munkavégzés.
Fontos információk:
  • Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik számára nem jelent problémát 3-6 hónapra Németországba költözni a betanulás időtartamára.
  • Természetesen a Németországban töltött időszakra ügyfelünk mindent biztosít.
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra német és magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika / Telekommunikáció | Budapest

Szeretnél 4G, 5G K+F területen dolgozni a legfrissebb technológiákat használva C++-ban fejlesztve? Szeretnél valódi R&D feladatban részt venni fejlesztőként? Részt venni nagyszabású nemzetközi projekteken? Ha ezekre a kérdésekre határozott igennel válaszoltál, akkor ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk komplex mérnöki szolgáltatásokat nyújtó skandináv vállalat, fejlesztéseik az utóbbi években folyamatosak, ezért a mérnöki csapat C++ tapasztalattal rendelkező fejlesztő kollégát keres SENIOR C++ FEJLESZTŐ pozícióba. Fő tevékenységük a szoftverfejlesztés, az információtervezés és az információmenedzsment. Alkalmazott technológiák: C++, Linux környezet, Agile, DevOps.

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Informatika / Telekommunikáció | Pest megye

Megbízónk üzleti sikerének egyik legfontosabb alappillére az innovatív felhő alapú technológiájuk, amely számos új lehetőségek tárházát biztosítja. A már ismert napi feladatokat, folyamatokat egy teljesen újragondolt, felhő alapú szolgáltatással kívánják átláthatóbbá, felhasználóbarátabbá tenni a patikai dolgozók számára. Bővülő csapatukba keresünk SENIOR FEJLESZTŐ (ARCHITECT) kollégát.

A hirdetés lejár 17 nap múlva

Megbízónk üzleti sikerének egyik legfontosabb alappillére az innovatív felhő alapú technológiájuk, amely számos új lehetőségek tárházát biztosítja. A már ismert napi feladatokat, folyamatokat egy teljesen újragondolt, felhő alapú szolgáltatással kívánják átláthatóbbá, felhasználóbarátabbá tenni a patikai dolgozók számára. Bővülő csapatukba keresünk SENIOR C# FEJLESZTŐ kollégát.