ÉPÜLETAUTOMATIKA ÉPÍTÉSVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Építőipar / Ingatlan

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk az ELSZÖV-Automatika Kft, egy dinamikusan fejlődő, épületgépészeti automatika és a hozzá tartozó erősáramú rendszerek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó vállalat.

Csapatukba keressük az új munkatársat

pozícióba
Feladatok, amik rád várnak:
  • A szerelésvezető munkájának felügyelete/ellenőrzése
  • Projektvezető felé riportálás a projekt állásáról
  • E-napló vezetése, projekttel kapcsolatos adminisztráció vezetése
  • Megbízóval egyeztetés a projekt állásáról
  • Pótmunkákkal kapcsolatos ajánlatok elkészítése
És ők mit várnak el Tőled?
  • Villamosmérnöki végzettség
  • Legalább 2 év építésvezetői gyakorlati épületautomatika projekteken
  • Magas szintű Microsoft Office ismeret (Word, Excel, PowerPoint)
  • Kitűnő kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
  • Dinamikus és kreatív személyiség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Siemens épületautomatika termékpaletta alapismerete
Előnyök:
  • Német vagy angol nyelvtudás
  • Ipari környezetben szerzett tapasztalat
  • Auto-Cad alapú programok kezelése
  • Irányítástechnika, erősáramú projektekben való részvétel
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság
Amit nyújtanak:
  • Kiemelkedő bérezés + cafeteria
  • Céges autó, telefon, notebook
  • Stabil háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy speciális iparágban
  • Egy olyan munkahely, ahol a munkáltató elkötelezett a fejlődésed iránt és rugalmas hozzáállással az egyéni igényeidet is figyelembe veszi
  • Jó hangulat, támogató, motivált csapat, számos cégen kívüli megmozdulással
  • Könnyen megközelíthető, korszerű munkakörnyezet, ingyenes parkolási lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest X. kerületében található a cég központja, a projektek elsősorban Budapest és vonzáskörzetében, de országosan is előfordulhatnak.
Na de kik is ők?
  • Jó hangulatú, 50 fős csapat, akik épületautomatikai és villamossági rendszerek kivitelezésével, telepítésével, üzemeltetésével és szervizelésével, saját, X. kerületi telephelyükön villamos elosztószekrények összeszerelésével foglalkoznak, többségében gyógyszer- és autóipari területen.

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésedet, úgy várjuk jelentkezésedet frissített, szakmai önéletrajzod csatolásával rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Mérnöki / Műszaki területek | Budapest

SENIOR SZAKEMBEREK SZÁMÁRA KIVÁLÓ SZAKMAI LEHETŐSÉG! Ha szeretne új kultúrákat megismerni! Ha szeretne egy szakmailag képzett villamosmérnök csapathoz csatlakozni! Ha imád szerelni és problémákat megoldani! Ha él-hal a gáz és diesel motorokért! Akkor ez a lehetőség MOST ÖNNEK SZÓL! Ügyfelünk egy európai multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata, mely vállalat az erőművi és hajózási piacon meghatározó szerepet tölt be. 2013-ban, nettó árbevételük 4,7 milliárd euró, mintegy 18.700 alkalmazottal. A vállalat közel 200 helyszínen 70 országban működik szerte a világban. Hazánkban folyamatosan bővülő szervizes csapatukba keresünk kizárólag villamossági területen szerzett végzettséggel, társalgási szintű angol nyelvtudással és szakmai gyakorlattal rendelkező új szakembert az alábbi pozícióba: VILLAMOS SZERVIZMÉRNÖK Versenyképes bérezés, valamint a kiküldetések után járó bérpótlékok, európai kultúra és nagyszerű csapat várja az új szakembert!

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Mérnöki / Műszaki területek | Fejér megye

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön.

Mérnöki / Műszaki területek | Heves megye

Partnerünk a cseppfolyós propán és bután gázkeverék valamint a tiszta propán legnagyobb magyarországi kiskereskedelmi forgalmazója. Horti üzemükbe keresünk új szakembert az alábbi pozíció betöltésére: ERŐSÁRAMÚ VILLAMOSMÉRNÖK

A hirdetés lejár 31 nap múlva