KÖNYVELÉSI SUPERVISOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk egy Európa szerte ismert és elismert vetőmag, -és mezőgazdasági ellátó cégcsoport része Magyarországon.

A kiszervezett könyvelés felügyeletére, a pénzügyi folyamatok figyelemmel kísérésére keresünk pénzügyi végzettséggel és angol nyelvtudással rendelkező szakembert az alábbi pozícióra:

Milyen feladatok várnak Önre?

  • Kapcsolattartás a külső könyvelőirodával
  • ÁFA bevallások ellenőrzése
  • Riportok készítése a külföldi tulajdonos felé
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás
  • Számlázás elvégzése (szezonális jelleggel)
  • Egyéb könyvelési feladatok ellátása
Ön a megfelelő jelölt a pozícióra, amennyiben rendelkezik az alábbiakkal:
  • Pénzügyi, számviteli végzettség (felsőfokú tanulmány vagy mérlegképes könyvelő)
  • Legalább 3-4 éves szakmai tapasztalat
  • Könyvelésben, bevallások készítésében való jártasság
  • Riportok készítésében szerzett tapasztalat
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez)
  • Számviteli rendszerek kezelésének ismerete
Juttatási csomag:
  • Felelősségi körnek megfelelő és szakmai tapasztalathoz igazodó alapbér
  • Laptop, mobiltelefon
  • Bónusz
  • Home office lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budaörs
Várjuk jelentkezését szakmai önéletrajzának feltöltésével a jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Budapest

Több éves tapasztalattal rendelkezik teljes körű könyvelésben? Kiválóan tud folyamatokat kialakítani? Szeretne végre főkönyvelőként bizonyítani? Akkor itt a remek lehetőség, pályázza meg most ezt a lehetőséget! Partnerünk a világ egyik vezető műszaki szolgáltatásokat nyújtó szervezete, amely több, mint 60 országban van jelen. Most magyarországi leányvállalata keres FŐKÖNYVELŐ munkatársat, azonnali kezdéssel!

A hirdetés lejár 7 nap múlva

EU által finanszírozott beruházások menedzsmentjével foglalkozó, dinamikusan fejlődő partnerünk állást hirdet az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Pest megye

Megbízónk immár több, mint 40 éve gyárt Ausztriában innovatív nyílászárókat. Mára Közép-Európa egyik piacvezetője az ablakok-ajtók és árnyékolók területén. A saját fejlesztésű ablak- és ajtórendszereknél nagy hangsúlyt kap mind a magas szintű technikai kivitelezés, mind a dizájn. Csapatukba keresünk most új munkatársat SENIOR KÖNYVELŐ pozícióba.

A hirdetés lejár 14 nap múlva